Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Muzyczne Rozmowy PO MĘSKU: Kuba Blycharz – Warszawa

2017/10/16

10 PLN
Muzyczne Rozmowy PO MĘSKU - Kuba Blycharz

„Muzyczne Rozmowy – po męsku” już 16 października 2017 o 19.00 w Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie. Na pierwsze z cyklu spotkań Marcin Witan (PR3) zaprosił Kubę Blycharza, autora przebojów zespołu Niemagotu i hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016.

O muzyce, pasji, chrześcijaństwie i życiu Kuba opowie Marcinowi Witanowi z radiowej Trójki. Usłyszycie niesamowitą historię, która zdarza się raz na kilkaset lat. Warto już dzisiaj zarezerwować poniedziałek na spotkanie z niezwykłym człowiekiem, który zamienił karierę  prawniczą na życie zgodne ze swoją misją i pasjami.

Na spotkanie do Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53) zaprasza Gospodarz, serwis i sklep Chrześcijańskie Granie oraz Fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Wstęp: cegiełki 10 zł na rzecz organizacji spotkania. Dołącz do wydarzenia na facebooku.

MUZYCZNE ROZMOWY PO MĘSKU – co to jest?

Gospodarzem „Muzycznych Rozmów – po męsku” jest Marcin Witan, który od 22 lat tworzy w Programie 3 audycje „Muzyczne Rozmowy”. Jest on również szefem ekumenicznej redakcji Polskiego Radia. To pierwsze spotkanie z tego cyklu – w następnych miesiącach pojawią się także: Arkadio, Wieczny, Hiob, Adam Szewczyk, Grzegorz Bociański i Robert Ruszczak.

Zobacz też: 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie – ruszyła sprzedaż biletów!

Podczas spotkania będzie można:

– wygrać płytę
– zadać pytanie Kubie i porozmawiać z nim osobiście.
– kupić dobrą muzykę chrześcijańską oraz bilety na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Szczegóły

Data:
2017/10/16
Koszt:
10 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej

Miejsce

Oratorium salezjańskie Kawęczyńska – Warszawa
Kawęczyńska 53
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.