Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Natalia Niemen i Michał Zator improwizują Babuchowskiego – Kalinowe Serce (Warszawa)

2018/09/17

50 PLN
NATIALIA NIEMEN I MICHAL ZATOR - fot. Szafarnia-Mateusz Otremba

Natalia Niemen i Michał Zator wystąpią już w poniedziałek, 17 września 2018 o 19.30 w Kalinowym Sercu (Warszawa). Duet zaprezentuje improwizacje na poezji Szymona Babuchowskiego – poety, muzyka i dziennikarza „Gościa Niedzielnego”.

Projekt „Niemen i Zator Improwizacje”, jak sama nazwa mówi, zakłada, że artyści nigdy nie wiedzą, co zagrają i zaśpiewają. Mają przed oczami przestudiowane uprzednio wybrane wiersze (tu: Szymona Babuchowskiego), ale podczas spotkań z publicznością tworzą interpretacje instrumentalno – wokalne tu i teraz.

Oznacza to, że zarówno odbiorca jak i wykonawca usłyszą dany utwór tylko raz. Pomysłodawcą tego rodzaju recitalu jest Natalia Niemen: ”Kocham poezję Szymona, ubóstwiem grę na harfie Michała, radośnie czuję się w improwizacji wokalnej. Mam nadzieję, że znajdzie się grono, osób które z pozytywnym nastawieniem będą chciały zanurzyć się w naszym tworzeniu”.

Natalia Niemen to piosenkarka, altowiolistka, plastyczka, autorka muzyki i tekstów. Osobowość i głos artystki należą do jednych z najbardziej charakterystycznych i nietuzinkowych dzisiejszej muzyki polskiej. Chyba nie trzeba przedstawiać tej postaci.

Dobre Ludzie - Łagodne Przejście

Dobre Ludzie – Łagodne Przejście płyta zespołu Szymona Babuchowskiego dostępna na www.chrzescijanskiegranie.pl

Michał Zator to najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. W swoim repertuarze posiada pozycje klasyczne jak i własne inspirowane muzyką celtycką i literaturą fantasy. W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie które otrzymał na Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Rezerwacje w Kalinowym Sercu (ul. Krasińskiego 25, Warszawa) pod numerem: 887 333 383. Bilety w cenie 50 zł.

Fot. Mateusz Otręba / materiały prasowe

Szczegóły

Data:
2018/09/17
Koszt:
50 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Kalinowe Serce

Miejsce

Kalinowe Serce
Krasińskiego 25
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo