Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

New Day – Kwiatonowice // prapremiera płyty Pod Prąd

2016/05/22

Darmowy
Pod Prąd - koncert prapremierowy

Album zespołu New Day – „ Pod Prąd ” pojawi się na rynku muzycznym już w drugiej połowie czerwca 2016 roku. A tymczasem zapraszamy na koncert prapremierowy – 22 maja 2016 o godzinie 17.00 w Kwiatonowicach będziemy mogli usłyszeć najnowsze utwory, w tym Premierę Roku 2015 – tytułowy „Pod prąd”. Zapraszamy – wstęp wolny!

 

Za przesłanie całej płyty służy temat miłosierdzia Bożego. Pierwszy singiel pt. „ POD PRĄD ” (premiera 28 listopada 2015 r.) na V Festiwalu Chrześcijańskie Granie nagrodzony został Złotym Krążkiem i tytułem PREMIERY ROKU 2015. Dodatkowo zespół otrzymał nagrodą specjalną Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudy za ten właśnie utwór. Album „Pod Prąd” zespołu New Day będzie można zakupić na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl

Praca nad najnowszą, 10 płytą zespołu, była niezwykłą podróżą w świat dźwięków z Afryki i innych kontynentów, tak bliskich liderowi zespołu Rafałowi Boniśniakowi. Te etniczne elementy to przede wszystkim wokaliści oraz 36 instrumentów perkusyjnych pochodzących głównie z Afryki. Wśród szczególnie ulubionych znalazły się mbira czy drewniana… żaba, ale jest też i drewniana sowa, która uatrakcyjniła jedną z piosenek.
Na płycie znajdzie się 10 nowych utworów, bardzo dynamicznych i ciekawie zaaranżowanych, w większości autorstwa lidera Rafała Boniśniaka.

 

koncertTY_zaproszespol2_750-100

 

Szczegóły

Data:
2016/05/22
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

New Day
Strona internetowa:
http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/new-day-zespol/

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.