Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

New Life’M – Wołczyn // koncert podczas XII Spotkania Młodych

2015/07/16

???
Wolczyn - XXII Spotkanie Młodych - New Life"m

Już 16 lipca New Life’M zagra w Wołczynie podczas XXII Spotkania Młodych – „Trwaj w miłości”. Zespół pojawi się na scenie o 19.30. Zapisy i informacje na stronie www.wolczyn.kapucyni.pl

 

Wołczyn to niewielkie miasteczko koło Kluczborka, ale przede wszystkim miejsce, gdzie od ponad 20 lat co roku organizowane są wakacyjne spotkania dla młodzieży. Spotkanie Młodych w Wołczynie to spotkanie o charakterze festiwalowo-rekolekcyjnym,którego głównym celem jest promowanie wartości chrześcijańskich wśród młodzieży.

Organizatorem tych Spotkań jest Krakowska Prowincja Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. W tym roku odbędzie się ono w dniach 13-18 lipca i spotkamy się już po raz 22. „Wołczyn” to czas na dobrą chrześcijańską muzykę i zabawę. Na wołczyńskiej scenie wystąpią m.in. New Life’m, Gospel Voice Choir, Arkadio, Zespól Braci Kapucynów Kap`Ela oraz Bongostan.

Jest czas na doświadczenie bliskości Boga w sakramentach, modlitwie, wieczornych nabożeństwach, spotkaniach w grupach – drugim człowieku. To również czas spotkania z ciekawymi ludźmi. Spotkają się z młodzieżą m.in. o. Adam Szustak (znany dominikański duszpasterz młodych), o. Michał Legan (paulin z Jasnej Góry) Dariusz Kowalski (aktor) Arkadiusz Zbozień (raper Arkadio).

 

Inne dobre wakacyjne spotkania znajdziesz TUTAJ >>>

Szczegóły

Data:
2015/07/16
Koszt:
???
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Kapucyni – Wołczyn
Strona internetowa:
www.wolczyn.kapucyni.pl

Miejsce

Wołczyn
Wołczyn, Poland + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.