Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ninive – Poznań // wieczór uwielbienia

2015/09/26

Muzyka, śpiew, niesamowita atmosfera… Już 26 września odbędzie się kolejny poznański wieczór uwielbienia. Spotkanie poprowadzi ks. Paweł Bogdanowicz COr oraz zespół Ninive. „Zostaw swoje problemy i przyjdź do Tego, który potrafi je rozwiązać” – mówi z uśmiechem na twarzy i przekonaniem w głosie jedna z uczestniczek poprzednich edycji modlitwy uwielbienia.

 

Najbliższy wieczór uwielbienia odbędzie się 26 września 2015 r. o godz. 19.30 w kościele przy ul. Ostatniej 14 w Poznaniu. Wieczór wielbienia poprowadzi charyzmatyczny duszpasterz młodzieży ks. Paweł Bogdanowicz COr, filipin z Gostynia. Oprawę muzyczną modlitwie zapewni zespół Ninive. Uwielbienia już od kilku lat za każdym razem gromadzą kilkaset osób, głównie młodzież i rodziny. Wielu przychodzi, by w modlitwie spotkać się z Jezusem. Inni przychodzą z czystej ciekawości, by zobaczyć na własne oczy, co tak niezwykłego dzieje się u poznańskich oblatów.

Szczegóły

Data:
2015/09/26
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Ninive

Miejsce

Poznań – Oblaci
Ostatnia 14
Poznań, wielkopolskie Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.