Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nowy Sącz // II Koncert Ewangelizacyjny „Pod sztandarem Jezusa”

2015/06/27

Pragniemy zgromadzić wszystkich na sądeckim Rynku na II Koncercie Ewangelizacyjnym, który odbędzie się, w dniu 27.06.2015r. o godz. 18-tej w tym roku hasło brzmi  „Pod sztandarem Jezusa”. Chcemy, aby wszyscy usłyszeli prawdę o Jego królestwie. Jako kościół – Ciało Chrystusa, nabierzmy mocy i wychodźmy ze świadectwem, uświadamiając sobie nasze powołanie. – informują organizatorzy.

 
Koncert poprowadzi zespół  „Mocni w Duchu” z Łodzi w atmosferze radosnego wielbienia Króla Chwały. Zespół Mocni w Duchu jest zawodową drużyną ewangelizacyjną. Prowadzi rekolekcje, koncerty, duże wydarzenia halowe i plenerowe, warsztaty muzyczne i taneczne, rekolekcje ignacjańskie oraz nagrywają płyty autorskie i głoszą konferencje w Polsce, Unii Europejskiej i Ameryce. Ich duchowość jest połączeniem duchowości ignacjańskiej z duchowością charyzmatyczną.

 
Będą również świadectwa osób które doznały prawdziwego nawrócenia i uzdrowienia.
Prosimy przyjdźcie z całymi rodzinami, zaprośmy sąsiadów, znajomych i młodzież.
Nie żałujmy czasu na uwielbienie Jezusa Chrystusa. Papież Franciszek często zachęca abyśmy wychodzili na place i ulice miast dając świadectwo chrześcijańskiej radości.

Postarajmy się oto, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o koncercie i na niego przybyło.

 

Do zobaczenia pod Sztandarem Jezusa na Rynku Nowego Sącza !

Szczegóły

Data:
2015/06/27
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.