Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nuty Nadziei – Palladium / Warszawa. Koncert na rzecz irackich chrześcijan

2015/01/20 @ 7:00 pm - 10:00 pm

30 PLN
Nuty Nadziei - koncert w Palladium

Znakomici polscy artyści zaśpiewają i zagrają dla chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie. „Nuty nadziei” to koncert którego celem będzie bezpośrednia pomoc cierpiącym i prześladowanym oraz zwrócenie uwagi na trudną sytuację w jakiej znajdują się nasi bracia na bliskim wschodzie. Koncert odbędzie się 20 stycznia 2015 w klubie PALLADIUM w Warszawie o godz. 19.00

“Przyzwyczailiśmy się do codziennych wiadomości i obrazów z tamtego rejonu, pełnych okrucieństwa, bólu i cierpienia. Nie mogąc pomóc odwracamy nasze oczy od trudnej sytuacji. Nie chcemy jednak trwać w poczuciu beznadziei i bezsiły. Ten koncert ma być wyrazem naszej wiary w to, że nawet drobne rzeczy które czynimy rozprzestrzeniają dobro i mogą zmniejszyć zło i ból którego doświadczają nasi prześladowani bracia. Każdy może ofiarować to co ma: chwilę modlitwy, dobrą myśl, a także uczynić jakiś materialny gest. Nasi artyści postanowili ofiarować swój czas i talent”

– mówi autor inicjatywy Marcin Pospieszalski.

Koncert odbędzie się 20 stycznia w klubie PALLADIUM w Warszawie o godz. 19.00

Wystąpią:

  • 2 TM 2,3 ( legendarna grupa rocka chrześcijańskiego, czyli sekcja “Luxtorpedy” + Litza, Maleo i Budzy , Angelica Górny, Beata Polak)
  • Adam Nowak
  • Jan Trebunia Tutka
  • Maleo Reggae Rockers
  • New Life’ m
  • Mate.o Otremba
  • Fabryka i projekt „Kto ty jesteś” a w nim Marika, Lilu i dzieci

Organizatorem koncertu jest Fundacja Niepodległości, partnerem inicjatywy jest Caritas Polska. Biletem wstępu na koncert będzie okazanie dowodu wpłaty (min. 30 zł, ale można więcj) na konto Caritas PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem IRAK.

Zebrane środki przeznaczone zostaną na rzecz kilkuset irackich rodzin chrześcijańskich, które z powodu prześladowań schroniły się w Libanie, gdzie przebywają pod opieką libańskiej Caritas.
Wpłaty można dokonać również na konto fundacji ‚SOS dla Życia” która zajmuje się pomocą chrześcijanom na bliskim wchodzie.

Zapraszamy też do dołączenia do wydarzenia na facebooku >>>

Szczegóły

Data:
2015/01/20
Czas:
7:00 pm - 10:00 pm
Koszt:
30 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , , , ,

Organizator

Fundacja Niepodległości
Strona internetowa:
www.fundacja-niepodleglosci.pl

Miejsce

Palladium – Warszawa
Złota 9
Warszawa, mazowi Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.palladium.pl

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo