Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Pelikan (magda.lena frączek / Albert Klejc ) – Otwock / koncert w Graj Cafe

2016/06/29

30 PLN
Pelikan - koncert Graj Cafe

29.06.2016 obędzie się wyjątkowy koncert. Magda.lena Frączek wraz ze swoim mężem Albertem Klejc stworzyli projekt – Pelikan. W Otwocku, na tarasie Graj Cafe (ul. Warszawska 33) będzie pierwszy ever koncert tego Duetu. Światowa premiera. Bilety po 30 zł w ‪#‎GrajaCafe‬. Wydarzenie pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

 

„Dostępne od piątku (17.06). Jest ich tylko 50, bo i nasz taras nie bardzo duży. Spieszcie się kupować bilety, bo się pewnie szybko rozejdą. Nie robimy rezerwacji. Po prostu trzeba kupić u nas bilet. To do zobaczenia” – zapraszają organizatorzy.

Nazwa zespołu jest tajemnicza, ale tylko do czasu przeczytania tego tekstu:

„Nie przemilczajmy tego, co mówi się, a nawet czyta o owym ptaku pelikanie […]. Powiada się o tych ptakach, że uderzeniami swoich dziobów zabijają swoje młode, i że następnie opłakują przez trzy dni zabite we własnym gnieździe. Wreszcie matka sama siebie ciężko rani i własną swą krew wylewa na małe, które dzięki niej ożywają. Może jest to prawda, a może nie. Jeżeli jednak jest to prawda, pomyślcie, w jaki sposób odpowiada to temu, który ożywił nas swoją krwią”. św. Augustyn

 

Wydaje się, że będzie bardzo ciekawy czas. Zapraszamy! Warto dołączyć też do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1558143031148225/

Szczegóły

Data:
2016/06/29
Koszt:
30 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Pelikan

Miejsce

Graj Cafe – Otwock
Warszawska 33
Otwock, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.