Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Piknik Rodzinny – Blizne Jasińskiego // festyn i koncert Soul Connection

2015/09/20

Darmowy
Piknik Rodzinny - Blizne

Chrześcijańskie Granie objęło patronat nad Piknikiem Rodzinnym, który odbędzie się 20 września 2015 r. (niedziela) w parafii p.w. Objawienia Pańskiego w Blizne Jasińskiego. Parafia znajduje się już poza Warszawą, ale jest położona na tyle blisko jej zachodniej granicy, iż część jej parafian mieszka na Bemowie.

 

Dzięki zaangażowaniu i pomysłom grupy parafian, przy wsparciu księdza proboszcza program zapowiada się bardzo ciekawie. Maluchy są zaproszone na dmuchańce i wspólne zabawy. Łakomczuchów na pyszne domowe ciasta, kiełbaski z grilla i bigos. A aktywnych na konkursy, gry i zabawy sportowe. Małym strojnisiom organizatorzy kolorowe warkoczyki i malowanie buzi a dla młodszych i starszych artystów – warsztaty plastyczne. Do tego plenerowa Eucharystia (jeśli pogoda dopisze) oraz występ zespołu muzyki gospel Soul Connection. Wszystko po to, aby było głośno i radośnie – na Bożą Chwałę.
Zapraszamy do Bliznego. Piknik rodzinny rozpocznie się Eucharystią o godz. 10.30.

Szczegóły

Data:
2015/09/20
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Parafia Objawienia Pańskiego – Blizne

Miejsce

Blizne Jasińskiego – Parafia Objawienia Pańskiego
Blizne Jasińskiego, mazowieckie Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.