Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Piknik z Tatą 2017 – Warszawa / Dobre Miejsce

2017/06/18

Darmowy
Piknik z Tatą 2017

Dobre Miejsce razem z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany zaprasza rodziny z dziećmi na Piknik z Tatą 2017 okazji Dnia Ojca. To już tradycja w Lesie Bielańskim – 18 czerwca 2017 w kompleksie przy kościele pokamedulskim (ul. Dewajtis 3) każdy – mały i duży znajdzie coś dla siebie. Wstęp wolny!

To wyjątkowa impreza – jeden z niewielu bezalkoholowych pikników w Warszawie, który motywuje do realizowania aktywnego i twórczego ojcostwa w praktyce. Piknik z Tatą 2017 w Lesie Bielańskim już 18 czerwca! Nie zabraknie męskich atrakcji takich jak prezentacja wozu bojowego Straży Pożarnej, radiowozu czy supernowoczesnej śmieciarki i pojazdu elektrycznego z firmy Byś. Są oni także sponsorem fotobudki, gdzie będzie można za darmo zrobić sobie rodzinne zdjęcie.

O 11:00 w Kościele Pokamedulskim odbędzie się uroczysta Msza św. Po niej nastąpi koncert rewelacyjnego zespołu „Warszawska Kapela z Targówka”, który zaprezentuje piosenki typowo Warszawskie, a także w stylu retro. Na najmłodszych czeka przedstawienie „Podróż za horyzont” w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka. Potem odbędą się warsztaty z przygotowywania lalek teatralnych. Warsztaty pracy w drewnie „Pracownia św. Józefa” od ByForest – to kolejna atrakcja. Tradycyjnie też będzie dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, chodzenie na taśmie i animacje od grupy artystyczno-kuglarskiej Paradiso, bufet i grill plenerowy, kiermasz rękodzieła nowoczesnego i ludowego i swojskiego jadła oraz masa innych atrakcji.

Startujemy o godz. 10:00. Tradycyjnie zwracamy uwagę na znaczenie zaangażowanego uczestniczenia Ojców w życiu rodzinnym. Więcej informacji na stronie www.dobremiejsce.org

KIEDY: 18 czerwca (niedziela), godz. 10-16, wstęp wolny, GDZIE: ul. Dewajtis 3 kompleks Dobrego Miejsca i parafii pw. bł. E. Detkensa.

Szczegóły

Data:
2017/06/18
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury
Email:
kultura@dobremiejsce.org
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.