Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Piknik z Tatą 2018 – Warszawa / koncert zespołu La Pallotina

2018/06/24

Darmowy
Piknik z Tatą 2018

Piknik z Tatą 2018 już 24 czerwca na warszawskich Bielanach! Dobre Miejsce wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany, ks. proboszczem Wojciechem Drozdowiczem i Partnerami zaprasza rodziny z dziećmi na piknik z okazji Dnia Ojca. To już 10 edycja tej wyjątkowej imprezy, jednego z niewielu bezalkoholowych pikników w Warszawie, który ma za zadanie pomóc w realizowaniu aktywnego i twórczego ojcostwa w praktyce.

Podczas tegorocznego „Pikniku z Tatą” w Lesie Bielańskim 24 czerwca (godz. 10-15) nie zabraknie męskich atrakcji takich jak prezentacja wozu bojowego Straży Pożarnej, zdalnie sterowanego modelu TIRa czy pojazdu elektrycznego z firmy Byś, która od lat jako sponsor wspiera „Piknik z Tatą”.

Piknik z Tatą fot. Karol Regulski / Dobre Miejsce

Piknik z Tatą fot. Karol Regulski / Dobre Miejsce

PIKNIK Z TATĄ 2018 – CO W PROGRAMIE?

O 11:00 w Kościele Pokamedulskim odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem J. Em. ks. kard. Kazimierza Nycza. Na jej końcu, jak co roku, odbędzie się uroczyste ślubowanie ojców wg. tekstu zaczerpniętego z filmu „Odważni”.

Po liturgii nastąpi koncert rewelacyjnego zespołu „La Pallotina”. Na najmłodszych czekają: warsztaty pracy w drewnie „Pracownia św. Józefa” od ByForest, dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, animacje od grupy artystyczno-kuglarskiej, bufet i grill plenerowy. Dzięki sponsorowi firmie Byś każdy będzie mógł zrobić sobie bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Na scenie plenerowej odbędą się także wykłady z zakresu bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych zorganizowane przez grupę Fotelik.INFO.

Jak co roku zafunkcjonuje kiermasz wyselekcjonowanego rękodzieła nowoczesnego i ludowego, swojskiego jadła oraz masa innych atrakcji. Startujemy od godz. 10:00. Tradycyjnie zwracamy uwagę na znaczenie zaangażowanego uczestniczenia ojców w życiu rodzinnym.

Ok godz. 13:00 zapraszamy gości do Galerii Krużganek (Dobre Miejsce, wejście A) na otwarcie wystawy malarstwa Jacka Barszcza „Dewajtis. Eremy na Bielanach”. (Szczegóły: http://dobremiejsce.org/dewajtis-eremy-na-bielanach-wystawa-malarstwa/)

Miłość nad Wisłą - La Pallotina

Szczegóły

Data:
2018/06/24
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury
Email:
kultura@dobremiejsce.org
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo