Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Play&Pray – Kraków / koncert „Królestwo”

2018/04/06

Darmowy
Play&Pray - zespół

Zespół Play&Pray, zdobywcy tytułu Debiut 2017 zagrają koncert z materiałem z nadchodzącej płyty „Królestwo”. Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia 2018,o godzinie 19.30 w Kościele dla miasta: KRAKÓW (ul. Berka Joselewicza 28). Wstęp wolny.

Play&Pray to sześć silnych osobowości – połączyła ich muzyka i wyjątkowa przestrzeń spotkania, jakim jest Uwielbienie. Od paru lat wspólnie przez swoją muzykę głoszą chwałę Królestwa Bożego! Ich utwory to połączenie wielu gatunków szeroko pojętej muzyki rozrywkowej związanych z praise&worship. Wiosną tego roku ukaże się ich debiutancka płyta – „Królestwo”.

Zobacz też: Mate.O/TU – Warszawa (Dobre Miejsce) / koncert uwielbieniowy „Król Wszechświatów”

„Królestwo” – tak zatytułowaliśmy album. Kiedy gramy, uwielbiamy Pana Boga, a muzyka pozwala nam dotknąć skrawka nieba już tu na ziemi i odkryć, że Królestwo jest w nas. Chcemy, żebyście razem z nami odkrywali tę bliskość, bo kiedy się ją pozna, trudno z niej zrezygnować. – mówią członkowie zespołu.

Koncert będzie oficjalnym początkiem kampanii crowdfundingowej – piosenki, które pisali na Chwałę Bożą, i które usłyszycie już wkrótce podczas koncertu, nagrali i przygotowali do wydania. Potrzebują jednak wsparcia finansowego – pozostały im do pokrycia koszty mixu i masteringu, działań promocyjnych oraz opracowania graficznego okładki.

Zapraszamy Was, abyście byli częścią naszej przygody i pomogli nam głosić prawdę o zbawieniu! – pisze zespół.

Zespół Play&Pray w składzie:

Kasia Blat – wokal
Anna Madej – wokal
Kamil Tor – piano
Jakub Broniewski – gitara
Rafał Hajduga – gitara basowa
Szymon Madej – perkusja

Z towarzyszeniem chóru Gospel Voice

Szczegóły

Data:
2018/04/06
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Play&Pray

Miejsce

Kościół dla miasta: KRAKÓW
Berka Joselewicza 28
Kraków, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo