Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Projekt Kostka 2017 – Złotów / Grubson, PAX, Anatom, Edzio

2017/09/08 - 2017/09/10

Projekt Kostka 2017

PROJEKT KOSTKA 2017 – HIP-HOP FESTIWAL. Chrześcijańskie święto młodych znane w Złotowie pod nazwą Projekt Kostka, będzie miało w tym roku już swoją siódmą odsłonę. Tradycyjnie odbędzie się ono w drugi weekend września, czyli od 8 do 10 września. Projekt Kostka 2017 ma charakter festiwalu hip-hopowego, stąd wśród zaproszonych artystów znajdą się Grubson, Anatom, Edzio i Pax. Ponadto swoich sił na scenie będą mogli spróbować także młodzi raperzy, uczestnicząc w bitwach i w konkursie.

Głównym organizatorem jest parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Złotowie, prowadzona przez Zgromadzenie Misjonarzy Świętej Rodziny. Centralnym miejscem wszystkich wydarzeń będzie Hala „Złotowianka” przy ul. Bohaterów Westerplatte. Jak zawsze towarzyszyć mu będą warsztaty, koncerty i spotkania z ciekawymi ludźmi.

Zobacz płyty hiphopowe na www.chrzescijanskiegranie.pl

Ideą tegorocznego spotkania jest dotarcie do szerszego grona młodych i pokazanie im, że hip-hop może być nośnikiem pozytywnych wartości, w tym też chrześcijańskich, może stać się drogą odkrywania prawdy o Bogu, nową formą przekazu Ewangelii. Kościół nieustannie szuka sposobów dotarcia do człowieka i nie ogranicza się tylko do jednego utartego schematu. Bóg pragnie przemawiać do każdego człowieka w sposób dla niego zrozumiały, posługując się tym, co go porusza, a kultura hip-hopu cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem wśród młodych. Te elementy w połączeniu ze świadectwami, konferencjami i warsztatami ewangelizacyjnymi są swoistym zaproszeniem do fascynującego doświadczenia życia z Bogiem.

Bliższe informacje już wkrótce, a tymczasem wszystkich chętnych odsyłamy do strony internetowej: projektkostka.pl oraz na profil Facebook: www.facebook.com/projektkostkazlotow/.

Projekt Kostka 2017

Szczegóły

Start:
2017/09/08
Koniec:
2017/09/10
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Projekt Kostka

Miejsce

Złotów
Złotów, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.