Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Albo i Nie – Siemianowice Śląskie / koncert kolęd „Cudów czas”

2017/12/27

30 PLN
Albo i Nie - Cudów czas

Jeśli znudziły Ci się standardowe, smutne aranżacje kolędowe, pozbawione prawdziwej świątecznej radości, ten koncert jest dla Ciebie! Przyjdź i daj się porwać radosnym rytmom z kolędowej płyty zespoły ALBO I NIE – „Cudów Czas”! Zapraszamy 27 grudnia o godzinie 19:00 do Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich. Kolędujmy razem!

 

Po raz kolejny muzycy zawitają do Siemianowickiego Centrum Kultury – Park Tradycji. Bilety w cenie 30 złotych są już do nabycia w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl

Albo i Nie - Cudów czasPłyta „Cudów czas” powstała w odpowiedzi na entuzjazm, którym słuchacze obdarzyli zespół podczas kilkunastu spontanicznych koncertów kolędowych, niekoniecznie na scenie i niekoniecznie w kościele. Ktoś powiedział „chcę Was zabrać do domu”, ktoś inny, że „takich kolęd nie ma”. A jednak są, bo to 10 tradycyjnych kolęd, które zna każdy. A także jeden autorski utwór zespołu do tekstu Piotra Adamskiego. Płyta nieplanowana, nagrana przy ostrym słońcu, bezchmurnym niebie, a nawet przy pierwszej gwiazdce – czyli prawie tak, jak wtedy, gdy rodził się Bóg.

Zobacz też: Albo i Nie – Maj [teledysk]

Na scenie tworzą widowisko artystyczne, które entuzjastycznie przyjmują fani, ale doceniają też znawcy tematu tacy jak choćby Agnieszka Chylińska, Agnieszka Musiał czy Elżbieta Zapendowska. Jeśli jeszcze ich nie znacie to koniecznie poznajcie Zespół „Albo i Nie”: Bartosz Zdechlikiewicz, Marcin Solik, Michał Rostański, Wojciech Zakowicz. Razem tworzą pozytywną mieszankę wybuchową i choć na koncertach nie skaczą po scenie widownia daje się porwać brzmieniu, które po prostu niesie ogromną Radość!

 

KUP „CUDÓW CZAS” NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL >>

Albo i Nie - Cudów czas

Szczegóły

Data:
2017/12/27
Koszt:
30 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Albo i Nie
Strona internetowa:
http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/albo-i-nie-zespol/

Miejsce

SCK – Park Tradycji
Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://siemck.pl/uslugi/sprzedaz-biletow

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo