Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

Song of Songs 2017 – Toruń / TGD, Luxtorpeda, Mietek Szcześniak, Anastasis i wielu innych

2017/07/14 - 2017/07/15

Darmowy
Song of Songs 2017

 

Song Of Songs 2017 w Toruniu powraca! Jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie powraca po 7-letniej przerwie. W dniach 14-15 lipca 2017 w Toruniu zagra kilkanaście zespołów sceny chrześcijańskiej m.in. Maleo Reggae Rockers, Mietek Szcześniak, Luxtorpeda, 2tm,23, TGD, Anastasis i inni. Gościem specjalnym będzie światowej sławy s. Christina Scuccia.

SONG OF SONGS FESTIVAL to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP. SONG OF SONGS jest jedną największych w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy.

Song of Songs w latach 90-tych i początku XXI wieku był najważniejszym festiwalem sceny chrześcijańskiej w Polsce. Publiczność zgromadzona w Toruniu bawiła się z gwiazdami, jak i debiutantami. Atutem festiwalu była mała scena, która promowała początkujących artystów i niesamowita atmosfera, która przyciągała tysiące osób.

Song of Songs 2017 – zespoły:

 • Maleo Reggae Rockers,
 • Mietek Szcześniak,
 • Luxtorpeda,
 • Natalia Niemen,
 • 2tm2,3 ,
 • Anastasis,
 • Siewcy Lednicy,
 • Michał Rassek,
 • TGD,
 • exodus 15,
 • Fisheclectic,
 • Jafia

oraz gość specjalny z Włoch: s. Cristina Scuccia (zwyciężczyni włoskiej edycji programu The Voice)

Song of Songs 2017 – program:

14 lipca – PIĄTEK

Rozpoczęcie festiwalu o godz. 18:00
Tego dnia wystąpią następujący artyści:
EXODUS 15
JAFIA
FISHECLECTIC
ANASTASIS
MALEO REGGAE ROCKERS
LUXTORPEDA
Około godz. 20:00 przewidziano krótkie, oficjalne otwarcie festiwalu
Planowane zakończenie koncertów: około 24:00.

15 lipca – SOBOTA

Rozpoczęcie koncertów festiwalowych o godz. 18:00
Tego dnia wystąpią następujący artyści:
MICHAŁ RASSEK
SIEWCY LEDNICY
2 TM 2,3
S. CRISTINA SCUCCIA (WŁOCHY)
TGD + GOŚCIE (NATALIA NIEMEN, MIETEK SZCZEŚNIAK, MATE.O)
Planowane zakończenie koncertów: około 24:00.

Msza święta dla uczestników festiwalu: sobota, godz. 12:00, w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Toruniu.

Tym razem będziemy bawić się na scenie plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki (Al. Solidarności 3, Toruń). Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny!

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

Szczegóły

Start:
2017/07/14
Koniec:
2017/07/15
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

SOS Music

Miejsce

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
Solidarności 3
Toruń, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.