Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

SPOTKANIE ŚRODOWISK MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ – WARSZAWA

2018/09/22

25 PLN
SPOTKANIE ŚRODOWISK MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

„Chcemy spotkać się, poznać, pomodlić się i wspólnie współpracować na rzecz polskiej muzyki chrześcijańskiej.” – mówią organizatorzy spotkania środowisk muzyki chrześcijan. Będzie taka możliwość już w sobotę 22 września 2018 w Warszawie.

Inspiracją spotkania był list w sprawie powołania duszpasterstwa muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jego inicjatorem był m.in. ks. Piotr Osiński – przez kilka lat prowadzący Listę z Mocą. Po konsultacjach z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem wniosek jest jeden – potrzebne są spotkania jak największej liczby środowisk działających na rzecz ewangelizacji poprzez muzykę.

„W tym spotkaniu nie chodzi o promowanie konkretnej inicjatywy – chcemy poznać się, zebrać przedstawicieli jak największej liczby środowisk działających na rzecz „muzyki z duszą”. Chcemy budować relacje i stanąć na modlitwie w jednym Duchu.” – mówi Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie – „A jeśli będziemy jedno w Duchu, to wierzę, że uda nam się zbudować prężnie działający, ogólnopolski ruch na rzecz rozwoju muzyki chrześcijańskiej”.

Spotkanie odbędzie się w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3) w Warszawie. Miejsce wybrane jest nieprzypadkowo – to tutaj od lat jest dobra atmosfera do rozwoju zarówno ducha, jak i sceny muzyki chrześcijańskiej.

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które działają aktywnie na rzecz muzyki chrześcijańskiej – muzykom, duszpasterzom, wspólnotom uwielbienia, managerom, dziennikarzom muzycznym, producentom, a także organizatorom koncertów i festiwali.

Aby zapisać się na spotkanie wystarczy opłacić koszty obiadu i przerwy kawowej (catering) to za osobę – 25 zł oraz przysłanie maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl z potwierdzenie przelewu będzie potwierdzeniem obecności. Wpłaty należy dokonać na konto: Fundacja Chrześcijańskie Granie – nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe).

SPOTKANIE ŚRODOWISK MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ – PROGRAM:

10.00 – 11.30 – rozpoczęcie, modlitwa
– temat w grupach: Siła i zagrożenia dla środowiska muzyki chrześcijańskiej w Polsce

11.30 – 12.00 – przerwa kawowa

12.00 – 13.00 – zebranie wniosków i podsumowanie

13.00 – Eucharystia

14.00 – Obiad

 

ADRES: Warszawa, Dewajtis 3, Dobre Miejsce, wejście A

Kontakt do organizatorów: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl / Michał Guzek tel. 513-844-481

Szczegóły

Data:
2018/09/22
Koszt:
25 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo