Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Strefa Chwały Festiwal 2017 – Stary Sącz // Rekolekcje Ludzi Nowej Kultury

2017/06/29 - 2017/07/04

20 PLN - 440 PLN
Strefa Chwały Festiwal 2017

 

Strefa Chwały Festiwal 2017 odbędzie się znów! W dniach 29 czerwca – 4 lipca 2017 w Starym Sączu odbędą się wyjątkowe rekolekcje ludzi nowej kultury – pełne dobrych spotkań, muzyki, dyskusji i konferencji. Rejestracja na www.strefachwalyfestiwal.pl. 6 pakietów uczestnika do wyboru – zniżki dla rodzin. Serdecznie polecamy!

Zobacz też: Nasza Ojczyzna jest w niebie – Strefa Chwały 2016 za nami [relacja]

 

W tym roku będzie o jeden dzień dłużej, a miejsc noclegowych będzie aż 700! Jeśli chcecie załapać się na najlepsze miejsca – spieszcie się! Co roku przybywa coraz więcej osób (także całych rodzin z dzieciakami), bo atmosfera podczas Strefy Chwały jest niesamowita. Nie-z-tej-ziemi!  W tym roku będzie sporo niespodzianek – mija właśnie 25 lat od pierwszych rekolekcji dla muzyków chrześcijan! Cały program pomiędzy konferencjami rekolekcyjnymi wypełniony jest muzycznym uwielbieniem, wspólną modlitwą, spotkaniami, panelami.

POLECAMY: płyta LIVE ze Strefy Chwały – „Powstań i żyj” >>>

 

Strefa Chwały Festiwal 2017

To jedyne w swoim rodzaju rekolekcje, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. W jednym miejscu zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż uczestnikami będą dorośli, młodzież, a także dzieci, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę podczas trwania tego spotkania.

Od zeszłego roku działa też Radio Strefa Chwały (www.strefachwaly.com) – zobacz więcej na kmdm.pl: Rusza ramówka Strefa Chwały Radio >>> 

Strefa Chwały Festiwal

Od 2011 roku Strefę Chwały Festiwal organizuje Stowarzyszenie Muza Dei. Odbywa się ona się na Placu Papieskim w Starym Sączu. Od kilku lat rekolekcje Strefa Chwały Festiwal gromadzą w większej niż dotychczas liczbie ludzi szeroko pojętej kultury chrześcijańskiej w Polsce. Wydarzenie to nabiera także charakteru międzynarodowego.

POLECAMY: płyta LIVE ze Strefy Chwały – „Powstań i żyj” >>>

Szczegóły

Start:
2017/06/29
Koniec:
2017/07/04
Koszt:
20 PLN - 440 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Muza Dei

Miejsce

Stary Sącz – Pole Papierskie
Papieska 10
Stary Sącz, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.