Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Strefa Chwały Festiwal 2018 – Stary Sącz / rekolekcje ludzi Nowej Kultury

28 czerwca - 3 lipca

???
Strefa Chwały Festiwal 2018

 

Strefa Chwały Festiwal 2018 to jedyne w swoim rodzaju rekolekcje – rekolekcje Ludzi Nowej Kultury, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. Tegoroczna edycja odbędzie się w Starym Sączu w dniach 28.06 – 3.07. Zapisy ruszają 15 lutego!

POLECAMY: płyta LIVE ze Strefy Chwały – „Powstań i żyj” >>>

Rekolekcje Strefa Chwały Festiwal 2018 to piękny czas, gdy w jednym miejscu zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż uczestnikami będą dorośli, młodzież, a także dzieci, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę podczas trwania tego spotkania.

Zobacz naszą relację:  Nasza Ojczyzna jest w niebie – Strefa Chwały 2016 za nami [relacja]

Od 2011 roku Strefę Chwały Festiwal organizuje Stowarzyszenie Muza Dei. Odbywa się ona się na Placu Papieskim w Starym Sączu. Od kilku lat rekolekcje Strefa Chwały Festiwal gromadzą w większej niż dotychczas liczbie ludzi szeroko pojętej kultury chrześcijańskiej w Polsce. Wydarzenie to nabiera także charakteru międzynarodowego.

Strefa Chwały Festiwal 2018 – zgłoszenia:

15 lutego 2018 ruszają zapisy internetowe przez formularz na stronie www.strefachwalyfestiwal.pl. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Strefa Chwały Festiwal

Od 2016 roku działa też Radio Strefa Chwały (www.strefachwaly.com) – zobacz więcej na kmdm.pl: Rusza ramówka Strefa Chwały Radio >>> 

Szczegóły

Start:
28 czerwca
Koniec:
3 lipca
Koszt:
???
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Muza Dei

Miejsce

Stary Sącz – Pole Papierskie
Papieska 10
Stary Sącz, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.