Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Strefa Chwały Festiwal – Rodzina Gwarantem Bezpieczeństwa / Opole i Racibórz

2017/12/09 - 2017/12/10

Darmowy
Strefa Chwały Festiwal w Opolu i Raciborzu

Zimowa edycja STREFA CHWAŁY FESTIWAL 2017 już 9 grudnia w Opolu i 10 grudnia w Raciborzu! Będzie wiele uwielbienia, koncerty, dobre spotkania i dyskusje. Wśród zaproszonych zespołów zagra New Life’M oraz Albo i Nie. Dodatkowo panele dyskusyjne. Wstęp wolny!

Wydarzenie jest dwudniowe. W sobotę, 9 grudnia, spotkania, koncerty i konsultacje odbywać się będą w Centrum wystawienniczo-kongresowym (ul. Wrocławska 158) w Opolu. Dzień później – 10 grudnia w Klasztorze Annuntiata (Starowiejska 152) w Raciborzu.

Głównym celem projektu RODZINA GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA jest budowanie trwałych relacji rodzinnych na fundamencie wartości chrześcijańskich poprzez edukację służącej nie tylko podnoszeniu kwalifikacji uczestników, ale mających na celu przeciwdziałanie wszelkiego rodzaju patologiom społecznym i udzielanie wsparcia osobom tego potrzebującym, poprzez twórcze dążenie do jak najkorzystniejszych efektów podjętych działań.

W spotkaniach może wziąć udział każdy, kto myśli o założeniu rodziny, kto takową już posiada, a także młodzież i dzieci. Dla tych ostatnich przewidziano specjalną strefę z animatorami, którzy poprowadzą ciekawe zajęcie integracyjne. Będzie także możliwość indywidualnej rozmowy z psychologiem, psychoterapeutą, czy księdzem. W programie również: interesujące panele dyskusyjne, profilaktyka przeciw uzależnieniom, rodzinne warsztaty profilaktyczne, konsultacje dla osób poszkodowanych w wyniku przestępstw w rodzinie, Eucharystia oraz dużo dobrej muzyki. Wśród zaproszonych gości są m.in.: ks. bp Andrzej Czaja, ordynariusz diecezji opolskiej; Jacek Wrona, były agent CBŚ; Monika i Marcin Gomułkowie, autorzy bloga dla małżeństw i rodzin „Początek Wieczności”; Paulina Guzik, redaktor TVP Między Ziemią a Niebem, czy Radosław Pazura znany polski aktor. 

Będzie:

:: Strefa dla dzieci – zabawy integracyjne, profilaktyka przeciw uzależnieniom, rodzinne warsztaty profilaktyczne
:: Strefa profilaktyki indywidualnej (możliwość rozmowy z psychologiem psychoterapeutą, księdzem)
:: Penel dyskusyjny
:: Strefa koncertów, uwielbienie
:: Eucharystia

Głównym celem projektu RODZINA GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA jest budowanie trwałych relacji rodzinnych na fundamencie wartości chrześcijańskich poprzez edukację służącej nie tylko podnoszeniu kwalifikacji uczestników, ale mających na celu przeciwdziałanie wszelkiego rodzaju patologiom społecznym i udzielanie wsparcia osobom tego potrzebującym, poprzez twórcze dążenie do jak najkorzystniejszych efektów podjętych działań.

Strefa Chwały Festiwal 2017

Program Strefa Chwały Festiwal 2017 – „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa

Sobota, 9 grudnia 2017, Opole

9.00 – Otwarcie recepcji /czynna będzie całe wydarzenie/
10.00 – Muzyczne rozpoczęcie
10.30 – Inauguracja Strefa Chwały Festiwal
10.45 – Uwielbienie /zespół Strefa Chwały Festiwal/
11.15 – Panel dyskusyjny I : Rodzina Gwarantem bezpieczeństwa – Jacek Wrona, Radosław Pazura, ks. Józef Krawiec, Monika Fita – prowadząca Paulina Guzik
12.15 – Uwielbienie /zespół Strefa Chwały Festiwal /
12.45 – Panel dyskusyjny II : Rola rodziny w kształtowaniu społeczeństwa – Magdalena Korzekwa – Kaliszuk, Teresa Paskuda, Michał Fita – prowadzenie Paulina Guzik
14.00 Przygotowanie do Eucharystii /śpiew /
14.30 Eucharystia pod przewodnictwem bp Andrzeja Czaji
16.30 Pax –świadectwo
17.00 Konferencja „Małżeństwo-rodzina – internet” Monika i Marcin Gomułkowie
18.00 New Life’m –muzyka i świadectwo
19.00 Albo i Nie – muzyka i świadectwo
19.30 Uwielbienie /Skład Opolskiego koncertu Uwielbienia/

Niedziela, 10 grudnia 2017, Racibórz

od godz. 9.30 w klasztorze Annuntiata (Starowiejska 152) w Raciborzu odbędzie się spotkanie dla małżeństw i rodzin. W ramach, którego odbędzie się konferencja: „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa: Miłość w działaniu – konkretne budowanie relacji małżeńskich na co dzień, jedność w wychowywaniu dzieci” wygłosi ją dr Wanda Półtawska.

9:30 Uwielbienie i Adoracja;
11:00 Eucharystia;
12:00 przerwa obiadowa;
13:00 konferencja – dr Wanda Półtawska
Opieka dla dzieci zapewniona.

Szczegóły

Start:
2017/12/09
Koniec:
2017/12/10
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Opole – Centrum Wystawienniczo – Kongresowe
Wrocławska 158
Opole, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.