Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Święto Dziękczynienia 2016: II Festiwal Moc Dobra

2016/06/05

Darmowy

Na polach Wilanowskich 5 czerwca 2016 po raz drugi odbędzie się Festiwal Moc Dobra. W ubiegłym roku laureatami konkursu zostali: Magda.lena Frączek, StronaB i Arkadio. W tym roku o nagrodę jury i publiczności powalczą: Albo i Nie, Porozumienie, Tau, Wyrwani z Niewoli, Soudarion czy zespół 33. Start Festiwalu o 15.00. Wstęp wolny.

 

– Twórcy i artyści muzyki chrześcijańskiej powinni w końcu mieć dla siebie miejsce, gdzie zawsze mogą liczyć na to że zostaną potraktowani dobrze czyli poważnie, a wówczas ich twórcze wysiłki nie pójdą na marne – mówił dla Gościa Niedzielnego Dariusz Ciszewski, dziennikarz, twórca Listy Przebojów „Muzyczne Dary” i współtwórca festiwalu „MOC DOBRA”. – Zdaję sobie sprawę, że ich twórczość to silny instrument głoszenia Dobrej Nowiny. Aby tak było rzeczywiście, musi zaistnieć jeden konkretny adres, gdzie muzycy ci znajdą możliwość podzielenia się dobrem swojej twórczości. Muzyka ludzi nawróconych dla Jezusa stała się zjawiskiem. Natomiast, aby była istotną częścią kultury powszechnej, musi być wspierana. Tak zrodził się pomysł, by Festiwal, nie był jednorazowym wydarzeniem, ale towarzyszył wszystkim obchodom Święta Dziękczynienia.

 

Już 5 czerwca podczas Święta Dziękczynienia poza Miasteczkiem Dzieci będzie można usłyszeć na scenie laureatów Festiwalu Moc Dobra oraz New Life M.,Beatę Bednarz, Armię, Mały Chór Wielkich Serc czy zespół Moja Rodzina.

Moc Dobra 2016

 

PROGRAM FESTIWALU MOC DOBRA 2016:

Godz. 15.00 – 15.30 – MAŁY CHÓR WIELKICH SERC
Godz. 15.45 – 16.30 – NEW LIFE’M
Godz. 16:45 – 17:15 GÓRALSKA ORKIESTRA DĘTA ZE SKOMIELNEJ CZARNEJ
Godz. 17.30 – 18.15 – BEATA BEDNARZ
Godz. 18.15 – 18.30 Wręczenie nagrody jury i publiczności laureatom Festiwalu Moc Dobra oraz honorowego wyróżnienia „Nagroda Życia Festiwalu MOC DOBRA”
Godz. 18.45 – 19.45 – występ laureatów konkursu Festiwalu „Moc Dobra”
Godz. 20.00 – 21.15 – ARMIA
Godz. 21.15 – 21.35 – Uwielbienie – MOJA RODZINA
Godz. 21.37 – Iluminacja świątyni, zakończenie koncertu

 

Więcej na temat Święta Dziękczynienia będzie można przeczytać na www.chrzescijanskiegranie.pl

I edycja Festiwalu Moc Dobra – relacja w Radiu Warszawa

 

 

 

W ramach Święta Dziękczynienia, które w 2015 roku, jak w ubiegłych latach, odbyło się w warszawskim Wilanowie pod Świątynią Opatrzności, wystąpiła grupa Arka Noego. W tym wyjątkowym koncercie, wraz z artystami na scenie pojawił się Prezydent RP Andrzej Duda.
Organizatorem obchodów Święta Dziękczynienia jest Centrum Opatrzności Bożej.

Za: Gosc.pl / Chrześcijańskie Granie

 

swieto_dziekczynienia_2015_fot-Mateusz-Stolarski (4)

Szczegóły

Data:
2016/06/05
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Warszawa – świątynia Opatrzności Bożej
Franciszka Klimczaka 17
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.