Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sylwester Twórców Bożej Kultury – Kraków

2015/12/31 - 2016/01/01

50PLN - 100PLN

W tym roku przełom 2015/2016 roku możecie spędzić w Krakowie! Po raz pierwszy organizowany jest OGÓLNOPOLSKI BAL SYLWESTROWY DLA TWÓRCÓW BOŻEJ KULTURY. Będzie jedzenie, dobra muzyka, uwielbienie i eucharystia. Zapisy do 23 grudnia 2015 przez specjalny FORMULARZ lub mailowo.

 

„Chcemy się spotkać w Sylwestra w Krakowie, by się trochę poznać, by przetańczyć całą noc, przy dobrej muzyce, by obejrzeć fajerwerki o północy i życzyć sobie tego, czego nam potrzeba (ludzie zaangażowani wiedzą, czego sobie nawzajem życzyć) i by potem spotkać się z Nim na Eucharystii i radosnym uwielbieniu, a następnie kontynuować zabawę do świtu.” – piszą organizatorzy.

 

Krakowska Noc Światła, Strefa Chwały Festiwal, Na Fali Wielbienia, Mariacka Bless Night, Festiwal Chrześcijańskie Granie, Rekolekcje dla Artystów „Anioł Pustyni”, spektakl „Jasne Światło” i wiele innych wartościowych inicjatyw pojawia się, by ludzie o podobnych wartościach mogli się spotkać i zrobić coś dobrego. Tym razem nic nie musisz przygotowywać, organizować, niczym koordynować, robić prób, malować, rzeźbić, pisać, tworzyć… jedyne co potrzeba, to chcieć spotkać się w dobrym gronie ludzi aktywnych, wspólnie bawić przez całą noc i zachwycać nie tylko drugim człowiekiem, ale i Nim i to również nie samemu, ale wśród podobnie myślących i żyjących.

Jedzenie zapewnione, niespodzianki związane z różnymi dziedzinami kultury również, w razie czego w sali obok będzie można położyć dzieci lub też siebie :), a przede wszystkim spędzić noc w dobrym gronie.

Jeśli jeszcze nie masz planów na Sylwestra – przyjedź do Krakowa! Najlepiej nie sam, ale z bliskimi, możesz też zachęcić innych zaangażowanych ludzi Bożej Kultury – podaj dalej wiadomość o Sylwestrze. Możesz po prostu przyjechać i wypocząć, a jeśli masz ochotę również włączyć się aktywnie, to daj znać.

 

Sylwester Twórców Bożej Kultury – info organizacyjne:

MIEJSCE: Kraków, ul. Akacjowa 5 (LO Zakonu Pijarów)
KOSZT: 100zł od osoby (dzieci 3-9 lat 50zł, dzieci do 3 lat wstęp darmowy)
ZAPISY: przez formularz: http://goo.gl/forms/oVsqoGkxi4
WIĘCEJ INFORMACJI: na plakacie oraz na: veraicon.com.pl a także mailowo: tworcybozejkultury@gmail.com i pod numerem telefonu: 607039680

 

Zapraszamy również na nasze wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/1668146170099726/
Zapisy do 23 grudnia 2015 (ilość miejsc ograniczona, a ponieważ to spotkanie ogólnopolskie, aby zapewnić sobie miejsce prosimy o szybkie zgłoszenia i wpłaty).

 

Sylwester Twórców Bożej Kultury organizowany jest pod auspicjami Vera Icon – wspólnoty twórców, a także portalu ludzi inspirujących www.Niebanalni.com.pl . Część zebranych finansów przeznaczona zostanie na kolejne spotkania Twórców Bożej Kultury.

Wydarzenie pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz naszego serwisu.

Szczegóły

Start:
2015/12/31
Koniec:
2016/01/01
Koszt:
50PLN - 100PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Vera Icon
Strona internetowa:
http://veraicon.com.pl/

Miejsce

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.