Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Taize 2014/2015 – Praga (program)

2014/12/29 - 2015/01/02

taize-pragaKolejne Spotkanie Europejskie odbędzie się w dniach od 29 grudnia 2014 do 2 stycznia 2015 roku w Pradze. Wspólnota z Taizé przygotowuje to Spotkanie na zaproszenie episkopatu Czech i Czeskiej Rady Kościołów. Zgromadzi ono dziesiątki tysięcy młodych ludzi pragnących uczestniczyć w kolejnym etapie „Pielgrzymki Zaufania przez Ziemię”, zainicjowanej przez Brata Rogera w końcu lat siedemdziesiątych. Na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl podajemy ogólny program spotkania i polecamy płyty z kanonami z taize.

 

RAMOWY PROGRAM SPOTKANIA
Poniedziałek, 29 grudnia

Przed południem przyjazd i powitanie w Pradze. Pierwsze spotkanie w parafii i rodzinie goszczącej.Kolacja i modlitwa w halach wystawowych PVA EXPO PRAHA w Letňany.
Wtorek 30 i środa 31 grudnia

Modlitwa poranna w parafiach goszczących, następnie spotkania w małych grupach oraz z osobami zaangażowanymi w życie lokalnej wspólnoty. Wspólny prosty posiłek.Wspólna modlitwa w dużych kościołach w centrum Pragi.Po południu w różnych miejscach w centrum miasta i na terenie hal wystawowych: spotkania tematyczne dotyczące wiary i życia wewnętrznego, spraw społecznych, sztuki…Kolacja, a następnie modlitwa wieczorna w halach wystawowych i w dużych kościołach w centrum miasta.

31 grudnia w lokalnych wspólnotach nocne czuwanie modlitewne o pokój na świecie, a po nim „Święto narodów”.
Czwartek, 1 stycznia

Udział w porannej celebracji w parafiach goszczących, a następnie obiad u rodzin goszczących. Po południu spotkania w grupach narodowych. Kolacja i modlitwa wieczorna w halach wystawowych.

Piątek, 2 stycznia

Modlitwa poranna w parafiach goszczących. Od godz. 12.00 wyjazd.

 

Więcej: http://www.taize.fr/pl i www.chrzescijanskiegranie.pl

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo