Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Targi Wydawców Katolickich 2018 – Warszawa

12 kwietnia - 15 kwietnia

3 PLN - 6 PLN
Targi Wydawców Katolickich 2018

XXIV Targi Wydawców Katolickich 2018 , odbędą się w dniach od 12 do 15 kwietnia. Targi, tak jak poprzednie, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4, Warszawa. To największe wydarzenie dla wydawców katolickich w ciągu roku. 

Targi Wydawców Katolickich 2018 odbywać się będą w tradycyjnym terminie przed 2. Niedzielą po Wielkanocny. Tą imprezą – Świętem Dobrej Książki – organizatorzy pragną włączyć się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego: Duch, który umacnia miłość. Rok I: Odkrywanie Osoby i darów Ducha Świętego, a także w Jubileusz 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. „Odzyskanie niepodległości dokonało się poprzez walkę pełną poświęcenia i bohaterstwa nie tylko na polach bitew, ale i w codziennych zmaganiach o zachowanie duchowej i materialnej substancji narodowej oraz w codziennym trwaniu polskich rodzin”. Wydarzeniami targowymi pragną także włączyć się w Rok Świętego Stanisława Kostki.

Zobacz też: COŚ DALEJ. TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH DEBIUTANCKIM OKIEM [RELACJA]

„Niech zatem spotkanie ze słowem w każdym jego wymiarze: mówionym, pisanym, drukowanym, ilustrowanym obrazem i dźwiękiem będzie czasem „rozszerzonej i pogłębionej katechezy, dążenia do dojrzałości w wierze przez nawrócenie w wymiarze osobistym i społecznym oraz życie w radości i nadziei, momentem podjęcia działań zmierzających do ukształtowania w wiernych duchowości chrzcielnej, która winna w nas dojrzewać i rozwijać się na drodze dorosłego życia, po przyjęciu chrztu.” – piszą organizatorzy na swojej stronie swk.pl

Sale spotkań autorskich, prezentacji, debat czy promocji będą w salach Zamku Królewskiego oraz pobliżu Arkad Kubickiego, w przygotowanym namiocie. Jak co roku, formuła targów zostanie wzbogacona została różnorodnymi wydarzeniami towarzyszącymi.

Swoje spotkania przygotuje także Fundacja „Chrześcijańskie Granie” – więcej informacji już wkrótce.

Targi Wydawców Katolickich 2018 – już wkrótce podamy PROGRAM

Arkady Kubickiego – miejsce znajdujące się w centrum Stolicy, w którym organizowanych jest wiele ekspozycji targowych, wystawienniczych, kulturalnych. Poprzednie edycje  Targów ukazały, że to dobre miejsce dla tej wciąż rozwijającej się imprezy targowej.

Przygotuj się na miłość CD

Szczegóły

Start:
12 kwietnia
Koniec:
15 kwietnia
Koszt:
3 PLN - 6 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich
Strona internetowa:
www.swk.pl

Miejsce

Arkady Kubickiego – Warszawa
plac Zamkowy 4
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.