Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi Wydawców Katolickich – panel o muzyce chrześcijańskiej

2015/04/17

Fundacja Chrześcijańskie Granie, Chrześcijańskie Granie i Muza Dei zapraszają na panel na temat muzyki chrześcijańskiej w ramach XXI Targów Wydawców Katolickich.Spotkanie odbędzie się w namiocie Muza Dei przy Arkadach Kubickiego w Warszawie 17 kwietnia o godzinie 17.00. Wśród gości pojawią się m.in. organizatorzy Uwielbienia Warszawy i Juwenaliów Chrześcijańskich SANDALIA 2015.

 

„Zapraszamy muzyków, wydawców, dziennikarzy, producentów i przede wszystkim fanów dobrej muzyki na panel. Spotkajmy się, aby porozmawiać o rozwoju polskiej muzyki chrześcijańskiej, w tym szczególnie o zespołach, które debiutują.” – zaprasza redakcja serwisu www.chrzescijanskiegranie.pl

Panel o muzyce chrześcijańskiej odbędzie się po raz drugi w ramach Targów Wydawców Katolickich organizowanych przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich. W tym roku Targi będą miały miejsce  od 16 kwietnia do 19 kwietnia w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Dołącz do wydarzenia: www.facebook.com/events/1609451249336154/

 

Patronami spotkania jest: www.listazmoca.pl,www.kmdm.pl, www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

Szczegóły

Data:
2015/04/17
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Nienazwane Miejsce
Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo