Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

TGD – koncert kolędowy – Warszawa

2014/12/21 @ 5:00 pm - 7:00 pm

25 PLN – 40 PLN
TGD - koncert kolędowy

Podczas koncertu kolędowego chór Trzecia Godzina Dnia (TGD) wykona zachwycający różnorodnością repertuar, złożony z kolęd pochodzących z wielu stron świata. Nie zabraknie także najpiękniejszych polskich kolęd, a wszystko w aranżacjach przygotowanych przez Piotra Nazaruka.

 

Atrakcją koncertu będzie m.in. występ dzieci ze szkółki TGD. Łącznie na scenie pojawi się ponad siedemdziesięciu wykonawców!

TGD to najsłynniejszy polski chór pop-gospelowy, jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Każdy koncert TGD stanowi niepowtarzalne przeżycie duchowe i artystyczne. Brzmienie grupy tworzy dwudziestoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta – Piotra Nazaruka.

 

Bilety do kupienia przez stronę: http://tgd.schpolnoc.pl/

Ceny: 25 zł (do 9 grudnia), 35 (do 20 grudnia), 40 zł (przed koncertem)

 

Zespół nagrał do tej pory 9 albumów, 3 koncerty telewizyjne (TVP i Religia TV) i 3 radiowe (PR “Trójka”). Brał udział w wielu festiwalach muzycznych (S.O.S, Sopot Festival), produkcjach płytowych i telewizyjnych, współpracując m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono.

Polecamy płyty TGD >>>

TGD to nie tylko zespół muzyczny, to także wspólnota – wyjątkowa, ponieważ tworzą ją ludzie reprezentujący różne kościoły chrześcijańskie. Koncerty grupy są nie tyle formą prezentacji artystycznej, co “ubraną w dźwięki” modlitwą. Jak wiadomo, Gospel to nie tylko gatunek muzyczny, ale przede wszystkim Ewangelia, czyli Dobra Nowina o Jezusie.

*Dzieci do 10 roku życia – wstęp za darmo.

 

Szczegóły

Data:
2014/12/21
Czas:
5:00 pm - 7:00 pm
Koszt:
25 PLN – 40 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
http://tgd.schpolnoc.pl/

Organizator

Społeczność Chrześcijańska Północ

Miejsce

Społeczność Chrześcijańska Północ
ul. Elektronowa 10
Warszawa, 03-219 Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo