Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

VII Rap Festiwal Praski – Warszawa

2014/09/20 @ 1:00 pm - 9:00 pm

free
VII Rap Festiwal Praski

Już po raz siódmy fani dobrej nawijki i bitu będą mieli okazję posłuchać rapu z dobrym przesłaniem. VII Rap Festiwal Praski już 20 września 2014. Start o 13.00. W tegorocznej VII edycji wystąpią MAK, Arci, Allen, Poison, Kryzys, Hiob, WZN, Elmer oraz wielu debiutantów polskiej sceny hiphop i reggae. W planach muzyka, graffiti, bboying, drama, grill, wata i masa fajnych konkursów z nagrodami. Zapraszamy sympatyków i przeciwników gatunku.

 
Rap Festiwal Praski jest wydarzeniem muzycznym i narzędziem krzewienia nowej kultury hiphopowej wśród przedstawicieli młodego pokolenia. Żyjemy w skomercjalizowanym świecie który subtelnie lub wprost próbuje dyktować nam swoje warunki. Internetowa i informacyjna rewolucja ostatnich dekad sprawiają że świadomość młodych ludzi „bombardowana” jest różnymi treściami, a wybór właściwej drogi nie jest prosty. Rap Festiwal Praski skupia wykonawców, którzy pomimo swojego młodego wieku są świadomi otaczającego ich świata, dostrzegają prawdziwe potrzeby swojego pokolenia i chcą ten świat zmienić na lepszy.

 

Hiphop jest wehikułem w którym ważny jest kierowca i cel jazdy. Samochód ten może byćś śœrodkiem transportu albo niebezpiecznym narzędziem w ręku szaleńca naruszającego wszystkie możliwe zasady i narażającego życie postronnych osób. Rap Festiwal Praski staje w obronie pozytywnych wartoœci i wskazuje alternatywę wobec mainstreamowego szaleństwa siejšcego spustoszenie w psychice młodych ludzi. Z roku na rok w imprezie bierze udział coraz więcej artystów i fanów.

 
Start: 20.09.2014, godz 13.
Miejsce: Amfiteatr Parku Praskiego przy ul. Ratuszowej 4 w Warszawie (koło ZOO).
Wstęp: wolny
Więcej info: www.festiwalpraski.pl oraz profilu fb.

 

Oficjalna zapowiedź:

 

I coś z zeszłego roku:

Szczegóły

Data:
2014/09/20
Czas:
1:00 pm - 9:00 pm
Koszt:
free
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Organizator

Rap Festiwal Praski
Strona internetowa:
www.festiwalpraski.pl

Miejsce

Park Praski
ul. Ratuszowa 4
Warszawa, 03-407 Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo