Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Walentynki 2018 w Dobrym Miejscu – Warszawa / koncert NewBorn Trio + randka walentynkowa

13 lutego

30 PLN - 99 PLN
Walentynki 2018 - koncert NewBorn Trio

Walentynki 2018 w Dobrym Miejscu! Zapraszamy w tym roku wyjątkowo dzień wcześniej – 13 lutego (wtorek) o 19.00 na walentynkowy koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek. Dla chętnych przewidziana jest dalsza część – randka ze słodkim poczęstunkiem w Dobrym Miejscu. Cena biletu koncertowego 30 zł os. / Cena za całość wydarzenia (koncert+randka): 99 zł para. Do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

NewBorn Trio

NewBorn Trio: Hutek/Derlak/Kierpiec to 3 wspaniałe kobiety, 3 niezwykłe artystki, 3 charyzmatyczne osobowości sceniczne – NewBorn Trio to najnowszy projekt wokalistki i kompozytorki Małgorzaty Hutek.

Pianistka jazzowa Aga Derlak, wiolonczelistka Dominika Kierpiec-Kontny i wokalistka Małgorzata Hutek spotkały się razem, aby językiem jazzu i improwizacji dać wyraz swojej nowonarodzonej, świadomej kobiecości.

Artystki łączy przyjaźń, a różnią doświadczenia muzyczne. Każda z nich podążała własną drogą, lecz własnie różnorodność i otwarcie na nowe środki muzycznego wyrazu świadczą o wyjątkowości zespołu.

Bilety na koncert w cenie 30 zł /os. oraz na całość wydarzenia za 99 zł /para do nabycia on-line na stronie sklepu „Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie od 15.01 w Dobrym Miejscu wejście B w godzinach pracy sklepu „Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed koncertem w dniu wydarzeniaNa Aulę wpuszczamy publiczność od godz. 18:15.

Zobacz: Betlejem w Polsce 2017/2018 – 12 miast

Walentynki 2018 – program:

19:00-20:20 koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek

20:30-22:00 Walentynkowa randka (słodki poczęstunek przy osobnych stolikach i nastrojowej muzyce) dla par. Spotkanie z małżeństwem z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek.

Podobnie jak przed rokiem, będzie to wspaniała okazja do miłej rozmowy małżeńskiej / narzeczeńskiej. Konwersację będzie można pogłębić, korzystając z propozycji tematu zaproponowanego przez małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek. Będą z nami państwo Anna i Cezary Krupowie.

Walentynki - randka walentynkowa w Dobrym Miejscu

Randka walentynkowa 2017 w Dobrym Miejscu / fot. Karol Regulski

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Chrześcijańskie Granie, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, kmdm.pl, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Radio Plus, Niedziela, SalveTV, Wolnasobota.pl, Deon.pl, Tak Rodzinie, Dwutygodnik DROGA

Catering zapewnia Kaprys Kucharza (www.kapryskucharza.pl)

Szczegóły

Data:
13 lutego
Koszt:
30 PLN - 99 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury
Email:
kultura@dobremiejsce.org
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.