Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Mikołajki 2016 w klubo-restauracji Docelowo

2016/12/06

W Mikołajkowy wieczór zapraszamy na pierwsze „Muzyczne Spotkanie” w klubo-restauracji Docelowo. Gościem Michała Guzek ( Radio Warszawa, Chrześcijańskie Granie) będzie aktor, wokalista zespołu Kanaan (zwycięzcy Debiutów 2013 oraz laureata Festiwalu Chrześcijańskie Granie) oraz autora książki dla dzieci „Ucho w opałach” – Kuba Kornacki.

W trakcie spotkania będzie można posłuchać nie tylko świadectwa i opowiadania o tym jak powstała książka, ale kilku utworów w wykonaniu Kuby Kornackiego.

Po spotkaniu poza książkami będzie można nabyć płyty ze stoiska Chrześcijańskiego Grania. Natomiast kuchnia restauracji przygotuje coś specjalnego na ten dzień.

Rezerwacja stolików na spotkanie pod nr. 513 844 481 oraz na www.facebook.com/docelowo.warszawa

Warszawa, klubo – restauracja Docelowo, Marszałkowska 34/50, Warszawa.

 

 

 

„Ucho w opałach, czyli tajemnicze porwanie w Dolinie Kaczeńców” Książka dla młodych czytelników pisana językiem żywym, świetna do czytania na głos. Bohaterowie to zwierzęta walczące o uwolnienie wiewiórki oraz dzieci, pomagające i rozumiejące mowę leśnych przyjaciół, nawet wilka czy żuka. Ogromna rola przypada także skrzatowi. Problem zatrutego środowiska oraz bezmyślnego dręczenia zwierząt, ptaków, owadów czy robaków przedstawiono bez zbędnej dydaktyki.

 

Kuba Kornacki, spiritus movens zespołu, to zawodowy aktor, absolwent krakowskiej PWST (1997).
W 2008 r. odszedł z teatru aby poszukiwać nowej drogi. Od tamtej pory mówi ze sceny własnymi słowami – i ciągle o tym samym: o Bożej Miłości. Po latach spędzonych na scenie, gdzie temat Boga niemal stał się tematem tabu, ciągle na nowo odkrywa, że właśnie Boża Miłość może być najwspanialszym, wciąż bijącym źródłem artystycznych inspiracji.

 

Zespół KANAAN zadebiutował w grudniu 2011. Do tej pory wystąpił m.in. na festiwalu Debiuty 2013 (Nagroda Jury, Nagroda Publiczności), na festiwalu Chrześcijańskie Granie (Złoty Krążek) i na Gospel Festiwal na zamku w Gniewie. 14 września 2014 roku zaprezentowali swój nowy materiał „Trzy Sny”, który niebawem ukaże się na płycie.

 

 

„Nowy repertuar to bardzo intymna duchowa podróż. Słuchacze na pewno znajdą w niej bez trudu ślady moich muzycznych fascynacji: Anna Maria Jopek, Grzegorz Turnau, Sting, Adam Nowak i zespół Raz Dwa Trzy – to artyści, których wrażliwość i wyobraźnia są tą krainą, w której najlepiej się czuję. Teksty, zdaniem niektórych, „mają uzasadnioną pretensję do bycia poezją”. Ale nie jest to poezja tkliwa. Ktoś stwierdził, że „trafia go ona prosto w serce i wypływa oczami”. Mam nadzieję, że właśnie taka ona jest. Do-tkliwa.”  – Kuba Kornacki

 

 

Szczegóły

Data:
2016/12/06
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Strona internetowa:
www.facebook.com/docelowo.warszawa

Miejsce

Warszawa, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo