Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa – spotkanie „Wyrok: Zbawienie” z udziałem TAU i Maleo

2015/04/28

Darmowy

Już 28 kwietnia odbędzie się konferencja pod tytułem Wyrok: Zbawienie, podczas której będziecie mieli okazję wysłuchania niesamowitych świadectw nawrócenia Dariusza „Maleo” Malejonka oraz Piotra „Tau” Kowalczyka! Wydarzenie odbędzie się na Politechnice Warszawskiej o godzinie 18:30. Organizatorem jest ASK Soli Deo. Chrześcijańskie Granie i koncerty.chrzescijanskiegranie.pl objęły je patronatem.

 

Płytę TAU – Remedium kupisz teraz tutaj >>>

Goście opowiedzą o przemianie jakiej dokonał w nich Bóg, a także o swojej twórczości muzycznej. Nie zapomną też o dodatkowych projektach, jak Panny Wyklęte bądź Wspólny Mianownik oraz odpowiedzą na nurtujące Was pytania. Chcemy pokazać, jak bardzo człowiek może się zmienić dzięki Bogu i to, że Bóg szuka każdego z nas. – deklarują organizatorzy.

Płyty Maleo znajdziesz w naszym sklepie >>>

 

Konferencja odbędzie się:
28 kwietnia 2015 roku o godzinie 18:30 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1) w sali wykładowej nr 219

 

Szczegóły

Data:
2015/04/28
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

ASK Soli Deo
Strona internetowa:
http://www.solideo.pl/

Miejsce

Politechnika Warszawska
Plac Politechniki 1
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo