Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa: Święto Dziękczynienia 2015

2015/06/07

Darmowy

W niedzielę, 7 czerwca 2015 r., na Polach Wilanowskich w Warszawie przy Centrum Opatrzności Bożej, odbędzie się po raz ósmy Święto Dziękczynienia. Hasło tegorocznych obchodów Święta Dziękczynienia brzmi „Królowo Rodzin – dziękujemy i zawierzamy”. Uroczysta pielgrzymka przejdzie z Obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej w Świętym Wizerunku Nawiedzenia. Trasa pielgrzymki przebiegać będzie ulicami Traktu Królewskiego do Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie podczas Mszy Świętej dokona się Akt Zawierzenia i Dziękczynienia. Tegoroczne Święto Dziękczynienia jest wyjątkowe w związku z zakończeniem peregrynacji Matki Bożej Jasnogórskiej w Świętym Wizerunku Nawiedzenia. Będzie to również niecodzienna okazja do obejrzenia postępu prac budowlanych Świątyni Opatrzności Bożej.
7-go czerwca dla Rodzin z dziećmi zostały przygotowane liczne atrakcje, m.in. Miasteczko dla Dzieci i gra rodzinna „Dziękuję, bo dary otrzymuję”.

Jak co roku dziękować będziemy przy dźwiękach muzyki. Tym razem muzyki chrześcijańskiej, która rozbrzmiewać będzie na scenie podczas pierwszego festiwalu „Moc Dobra”. Wśród występujący m.in. Mietek Szcześniak, Maleo Reggae Rockers, 2 TM 2,3.

 

Święto Dziękczynienia – 7 czerwca 2015 w Warszawie – program:

8.00 – 12.00 – procesja z kopią obrazu MB Częstochowskiej

12.00 – 14.00 – uroczysta msza św.

14.00 – Otwarcie Miasteczka dla Dzieci, wystawy wojskowej, Teatru XXI wieku

14.00 – 15.00 – koncert Arki Noego

15.00 – 21.00 – Festiwal muzyki chrześcijańskiej „Moc Dobra”: Mietek Szcześniak, Maleo Reggae Rockers, 2 TM 2,3 oraz laureaci konkursu „Moc Dobra” – z potwierdzonych danych – StronaB

Zobacz cały program: Festiwal Moc Dobra2015

21.00 – wspólna modlitwa uwielbienia

21.37 – iluminacja Świątyni i zakończenie

 

Program również na www.chrzescijanskiegranie.pl:

Święto Dziękczynienia 2015 – 7 czerwca 2015
Możliwym będzie także wejścia na teren budowy. Przy Świątyni Opatrzności Bożej będzie można także oglądać przygotowaną przez Wojsko Polskie wystawę historycznego i współczesnego sprzętu wojskowego.
Lata 2014 i 2015 to okres bardzo wzmożonych prac budowlanych .

 

DZIĘKUJĘ

Dziękuję wszystkim Darczyńcom z całej Polski i spoza granic, którzy każdego dnia przyczyniają się do wspierania tego Wotum Narodu, które będzie służyło także przyszłym pokoleniom. Jest moim wielkim pragnieniem, aby w 2016 r. Ojciec Święty Franciszek mógł poświęcić Świątynię Opatrzności Bożej, wejść do nowo otwartego Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego – podsumowuje ks. Kazimierz Kardynał Nycz – Czy tak się stanie zależy od ofiarności i modlitwy nas wszystkich. To nasze zadanie, ale także nasza wielka narodowa szansa, za którą będziemy razem dziękować Bogu już 7 czerwca w Święto Dziękczynienia w Warszawie – dodaje.

 

Za: CENTRUM OPATRZNOŚCI / www.chrzescijanskiegranie.pl

Szczegóły

Data:
2015/06/07
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Świątynia Opatrzności Bożej
Księdza Prymasa Augusta Hlonda 1
Warszawa, 02-972
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo