Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Wieczór Chwały – Pelplin / koncert jubileuszowy „Na cały Głos”

2016/11/19

Darmowy
Wieczór Chwały - Na cały Głos

5 lat radiowego zespołu wokalno-instrumentalnego „Na cały Głos”. Koncert dziękczynny odbędzie się 19 listopada o 19.00 w bazylice katedralnej (Plac Mariacki 2) w Pelplinie. Zapraszamy więc na Wieczór Chwały, który będzie także podziękowaniem Bogu za Rok Miłosierdzia w Kościele.

 

We wrześniu 2011 roku przy katolickiej Rozgłośni Diecezji Pelplińskiej – „Radiu Głos” w Pelplinie powstał zespół wokalno – instrumentalny „Na cały Głos”. Jest to jedyna taka grupa muzyczna w Polsce działająca przy radiu. Na przestrzeni pięciu lat do zespołu należało kilkadziesiąt młodych osób z okolic Pelplina. W chwili obecnej wspólnotę tworzy ponad 30 osób.

Piątkowe, muzyczne  próby w Radiu Głos wpisały się w życiowy kalendarz młodych osób z Kociewia. Od dwóch lat, w każdy drugi piątek miesiąc odbywa się wspólna, formacyjna Msza Święta i adoracja Najświętszego  Sakramentu.

„Kim jesteśmy, i co robimy na co dzień? Myślę, że odpowiedź jest prosta. Każdy kto kocha Boga i ma w życiu pasje, pragnie się  tym dzielić z drugim człowiekiem. Bez wątpienia naszą pasją jest muzyka. Mamy świadomość, że ten ewangeliczny talent należy pomnażać i rozwijać dla chwały Boga. Stając w prawdzie wiemy, że nasza droga nie należy do łatwych.  Jak każda wspólnota przeżywamy wzloty i upadki. Jednak wierność ideałom, wartościom wypływającym z wiary Kościoła Katolickiego i ufne zawierzenie naszej patronce – Maryi Trzykroć Przedziwnej daje nam siłę każdego dnia. Wiemy, że takie życie ma na prawdę sens!” – pisze o sobie zespół.

Wdzięczność jest potrzebą serca, dlatego zapraszają serdecznie 19 listopada 2016 roku o 19.00 do Bazyliki katedralnej w Pelplinie na Wieczór Chwały!

Patronem medialnym wydarzenia jest m.in. Chrześcijańskie Granie.

Szczegóły

Data:
2016/11/19
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Na cały Głos – zespół

Miejsce

Pelplin – Bazylika
Plac Mariacki 2
Pelplin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo