Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

wNieboGłosy – Wrocław / Boże Ciało 2018

2018/05/31

Darmowy
wniebogłosy 2018

Tegoroczna edycja koncertu uwielbienia wNieboGłosy odbędzie się w Boże Ciało 31 maja 2018, ponownie na placu Wolności , w godzinach 19:00-22:00. Koncert poprowadzą Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz Zespół N.O.E. Będzie on okazją, aby doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który stworzył świat, żeby rozbudzić na nowo wiarę i uwielbić Boga za Jego obecność pośród nas oraz za sam dar Eucharystii. Podejmując temat roku duszpasterskiego „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” będziemy wołać o Ducha Świętego.

Koncert uwielbienia wNieboGłosy organizowany przez Archidiecezję Wrocławską we współpracy z Fundacją „Młodzi Młodym” oraz wspólnotami Dom na Skale, Domowy Kościół, Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym, Mamre, Michael oraz Inicjatywą Muzyczną „Wrocław Wielbi” po raz pierwszy odbył się we Wrocławiu w Boże Ciało 2017 roku i połączony był z obchodami 20 rocznicy Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego.

Fenomen koncertów uwielbienia organizowanych w Boże Ciało w całej Polsce oraz niezwykle pozytywny odbiór ubiegłorocznej edycji, która zgromadziła ponad dwa tysiące wrocławian i mieszkańców pobliskich miejscowości, zainspirowały ideę ponawiania tego wydarzenia co roku.

Istnieje możliwość włączenia się w organizację wydarzenia jako wolontariusz, darczyńca lub członek Chóru, który w tym roku będzie otwarty dla ochotników zdecydowanych wziąć udział w weekendowych warsztatach muzycznych. Zachęcamy do wsparcia zbiórki funduszów na potrzeby organizacji koncertu poprzez portal crowdfoundingowy zrzutka.pl. Więcej informacji na stronie wnieboglosy.wroclaw.pl oraz na facebooku.

Więcej o koncertach w Boże Ciało: https://www.facebook.com/events/211648789447307/

Szczegóły

Data:
2018/05/31
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Archdiecezja Wrocławska

Miejsce

Wrocław – Plac Wolności
plac wolności
Wrocław, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo