Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XI Marsz Świętości Życia – Warszawa (24 kwietnia 2016)

2016/04/24

Darmowy
XI Marsz Świętości Życia - Warszawa

Już po raz jedenasty ulicami Warszawy w niedzielę, 24 kwietnia, pod hasłem „Człowiek miłosierny życiu zawsze wierny” przejdzie Marsz Świętości Życia, organizowany przez Archidiecezję Warszawską i Diecezję Warszawsko-Praską. Serwis www.chrzescijanskiegranie.pl objął patronatem to wydarzenia

 

Tradycyjnie, marsz poprzedzą Msze Święte sprawowane o godz. 11.00 w warszawskich świątyniach: Archikatedrze św. Jana oraz Katedrze Warszawsko-Praskiej. Po Eucharystiach uczestnicy XI Marszu Świętości Życia spotkają się na Placu Zamkowym, na którym od godz. 12.00 będzie miał miejsce happening pro-life. Podczas happeningu wystąpi zespół Muode Koty. Usłyszmy również świadectwo Tomka „Hioba” Karenko, rapera i wokalisty tego zespołu. Głos zabierze także prof. Bogdan Chazan. O godz. 12.40 marsz wyruszy Krakowskim Przedmieściem w stronę Bazyliki Świętego Krzyża, który zakończy się pod tą świątynią ok. godz. 13.00.

 

Marszowi Świętości Życia towarzyszy akcja „Pielucha dla Malucha”, podczas której na Placu Zamkowym tego dnia odbędzie się zbiórka pieluch, mleka i artykułów kosmetycznych dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach.

 

XI MARSZ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA – PROGRAM:

11.00  – msze św. (Archikatedra Warszawska oraz Katedra Warszawsko – Praska)

12.00 – happening Pro Life na pl. Zamkowym (m.in. koncert Muode Koty, świadectwa i przedstwienia)

12.40 – wymarsz w kierunku Bazyliki św. Krzyża

13.00 – zakończenie Marszu

 

Zapraszamy też o 17.00 do Dobrego Miejsca w Warszawie na 6. Koncert Debiuty, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Debiuty dla życia” – o miano Debiutu Roku powalczą: Muode Koty, Dobre Ludzie oraz Krzagolec GANG. Zaproszenia do zdobycia TUTAJ >>>

Debiuty dla życia

Szczegóły

Data:
2016/04/24
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Stowarzyszenia i Organizacje Warszawskie
Strona internetowa:
http://marszprolife.pl/

Miejsce

Plac Zamkowy – Warszawa
Plac Zamkowy 1
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.