Kup płyty w Chrześcijańskim Graniu i otrzymaj bilet na Festiwal Chrześcijańskie Granie! [PROMOCJA]

 

Zdobądź bilety na 8. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Ruszamy z promocją! 8. Festiwal Chrześcijańskie Granie w Warszawie już 25 listopada 2018 – będzie to święto dobrej muzyki. Od 26 października możecie otrzymać bilety na Festiwal GRATIS – wystarczy, że kupicie płyty w naszym sklepie www.chrzescijanskiegranie.pl za kwotę min. 100 zł, a otrzymacie jeden bilet.

Chrześcijańskie Granie jest parterem tego wydarzenia – jedynego takiego w Warszawie. W tym roku na scenie pojawią się tacy artyści jak Heres / Wyrwani z Niewoli, StronaB, Kuba Kornacki i Kanaan. Uwielbienie poprowadzi ks. Andrzej Daniewicz z La Pallotiny, a podczas Koncertu Debiuty 2018 o miano Debiutu Roku powalczą trzy zespoły: Let Him Run, Duża Rajska Kawa i s. Julita Zawadzka. W jury konkursowym zasiądą: Szymon Babuchowski z Gościa Niedzielnego, Magda Anioł, Adam Guzdek (Bądź jak Jezus, Betlejem w Polsce) oraz Katarzyna Goszcz (instruktor wokalu).

Zapraszamy więc do naszego >>sklepu<< i do zobaczenia na Festiwalu!

Bilety na Festiwal można zdobyć także w tradycyjny sposób – sprzedaż bezpośrednia po numerem telefonu: 511 716 481 (sms) albo internetowo na www.eventim.pl. Jeszcze do 30 października możecie kupić je taniej!

8. FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – WSPIERAJ NAS:

to duża inicjatywa wymagająca pracy rąk wielu wolontariuszy oraz środków finansowych na organizację. – „Polecamy się Waszej modlitwie, a także wsparciu finansowemu. Nawet jeśli możesz tylko 10, 30 złotych miesięcznie – każda kwota jest cenna, a Ty możesz zostać ambasadorem dobrej muzyki. Jeśli nie masz nawet tyle – udostępnij tę stronę na swoim profilu facebookowym oraz wyślij mailem do znajomych. Bardzo nam pomożesz!” – piszą organizatorzy.

WPŁAĆ ON LINE – WYBIERZ KWOTĘ:

10 ZŁ.  / 30 zł. / 50 zł. / 100 zł. / 1000 zł.

albo dowolną kwotę poprzez przelew tradycyjny: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dewajtis 3, 01-815 Warszawa. Numer konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Promocja Festiwal Chrześcijańskie Granie

Promocja „ZRÓB ZAKUPY ZA MIN. 100 zł – OTRZYMAJ BILET NA 8. FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE GRATIS” potrwa do 20 listopada lub wyczerpania puli biletów przeznaczonych na nagrody.

Może Ci się również spodoba