LIP SYNC – nagraj nowy teledysk do „Wolnym Tempem” Agnieszki Musiał

 

Agnieszka Musiał - Wolnym Tempem

Ruszaj ustami i nagraj swój fragment nowego teledysku Agnieszki Musiał. Po premierze drugiego singla pt. „Wolnym Tempem” (z płyty „błogo”) odzew był tak duży, że artystka zdecydowała się na nowe nagranie.

Agnieszka podjęła taką decyzję po tym, gdy zobaczyła jak wiele osób poruszyła jej piosenka i teledysk, który powstał. Wokalistka zwraca uwagę na Wolność dużo głębszą niż można wyrazić słowami. Zamknij oczy i wsłuchaj się w siebie. Odzyskaj kontakt z centralą – z Bogiem w swoim sercu, Twoimi uczuciami oraz emocjami.

– Pomyślałam, że jeśli 20 z Was napisze, że jest ok, to wyjdę do Was z propozycją, z którą właśnie wychodzę 🙂 Dostałam ponad 80 odpowiedzi, nie licząc cennych, prywatnych wiadomości i rozmów jakie miałam przez ostatnie dwa dni z Wami. DZIĘKUJĘ – napisała na facebooku.

Zobacz: Agnieszka Musiał – Wolnym tempem (z płyty „błogo”) [teledysk]

Teledysk, który powstanie z nagrań przesłanych przez fanki, będzie typu LIP SYNC. Oznacza to, że nagrane filmiki powinny zawierać osoby, które śpiewają (lub tylko ruszają ustami) piosenkę, tak żeby było widać ruch warg.

Jak wziąć udział w akcji?

  • wysłać maila na adres wolnymtempem@gmail.com, w odpowiedzi otrzymacie prezent z oryginalną mp3ką ‚Wolnym Tempem’, oraz plik z tekstem do piosenki
  • nagrać filmik do utworu „Wolnym Tempem” w wersji solowej lub wspólnie z koleżanką, siostrą, przyjaciółką, babcią, mamą
  • przesłać plik z nagraniem na wyżej podany adres do 30 kwietnia 2017.
  • chwilę poczekać, aż wszystko zostanie złożone jak należy i zamieszczone na oficjalnym kanale Youtube Agnieszki Musiał
  • cieszyć się wspólnym obrazkiem do piosenki o wolności

Może Ci się również spodoba