Malchus – Niepoprawny [ płyta Ur ]

„Mów, co myślisz, nie to, co chcą usłyszeć” – Malchus powraca! Płyta „Ur” to nowe dziecko tego metalowego składu. Posłuchajcie pierwszego singla „Niepoprawny”, który oddaje klimat nowego krążka. Premiera albumu już 2 października 2017.

„Niepoprawny” jak pisze zespół, jest: muzyczną esencją i doskonale odzwierciedla klimat całej płyty. Podobnie jak w przypadku Domu Złego, Ur jest wielowątkową opowieścią muzyczną, której historia nie pozwala poddać się melancholii.” Ukaże się on pod patronatem Chrześcijańskiego Grania i będzie dostępna na www.chrzescijanskiegranie.pl.

Mieliśmy okazję rozmawiać z Radkiem Sołkiem przy okazji poprzedniej płyty – „Dom Zły”:

Idziemy pod prąd / wywiad z liderem zespołu Malchus

Okładkę nadchodzącego albumu „Ur” zaprojektował Jakub Jas, który współpracuje z MALCHUS-em od wielu lat. Tym razem „fundamentem” okładki został obraz Lucjana Wędrychowskiego zatytułowany „Kuszenie św. Antoniego” (oryginał znajduje się w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach w Krakowie). J

„Jesteśmy przekonani, że dzieło tego wybitnego polskiego malarza doskonale odzwierciedla muzyczną zawartość płyty. Pustynny krajobraz i klimat nawiązuje również do tematu przewodniego – wyjścia z „Ur” na duchową pustynię w celu dogłębnego poznania samego siebie.” – mówią muzycy.


Wydawcą albumu został Nasz-Sklep.net. Na „Ur” znalazło się 13 utworów o łącznym czasie trwania 52:54min.

Malchus - UrMALCHUS „UR” – LISTA PIOSENEK:

1. Król
2. Wzrastanie
3. Zniewolony
4. Oblicze Milczenia
5. Adventus
6. VIII
7. Ur
8. Nie do Wiary
9. Niepoprawny I
10. Niepoprawny II
11. Interludium
12. Radykalny
13. Źródło Pustyni

 

Może Ci się również spodoba