„Miłość nad Wisłą” – czwarty krążek La Pallotiny w przedsprzedaży!

Bogactwem grupy są „słowa, które nie wymagają słów”. ” Miłość nad Wisłą ” mówi o uzdrowieniu i uwolnieniu wewnętrznym. Opisuje i zwiastuje stan bliskości z Chrystusem ubogim i czystym. Polecamy dzisiaj czwarty studyjny album grupy La Pallotina.

Co najważniejsze – bogactwo i mądrość tej płyty słychać to nie tylko w tekstach, ale też muzycznie. Każdy utwór jest przemyślaną kompozycją – to krążek, który nie pozwala się znudzić.Już 22 stycznia oficjalna premiera i koncert w Warszawie, a tymczasem możecie ją zamówić w preorderze na www.chrzescijanskiegranie.pl. My już słuchamy i polecamy!

ZAMÓW TERAZ:  PREORDER MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ – PREMIERA 22 STYCZNIA 2018

Autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą jest ks. Andrzej Daniewicz. Pozostali współtwórcy to Witek Wilk, perkusista i producent, Dominik Sławiński, basista i wokalista oraz Piotr Szewczenko, gitarzysta. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka.

Zobacz też pierwszy singiel z płyty: Naprawdę przyjdź – La Pallotina [teledysk]

Zespół posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest obecny w katolickich mediach i aktywny w projektach ekumenicznych, takich jak „Tydzień dla Jezusa” 2017. Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze.

LA PALLOTINA – MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ / LISTA UTWORÓW:

1. Coś się zmieniło
2. Miłość nad Wisłą
3. Drogi Pana
4. Naprawdę przyjdź
5. Uśmiechnij się
6. Re-la-la-mi
7. Nocny klub
8. Święta krowa
9. W Tobie się rozsławię
10. Nic

La Pallotina - Bądź jak Jezus 2016

La Pallotina ( na zdj. Witek Wilk) – Bądź jak Jezus 2016

Może Ci się również spodoba