„Mocni w Wierze” płytą roku 2014!

Płyta Roku 2014 - Mocni w WierzeZnamy już Płytę Roku 2014. „Mocni w Wierze” to debiutancki krążek Debiutu 2014. Walka o pierwsze miejsce trwała do ostatnich godzin. Ostatecznie EP-ka „Amenband Reaktywacja” i „Nowy dzień” zajęły odpowiednio – drugie i trzecie miejsce  spośród zestawienia 21 krążków wydanych w 2014 roku.

 

W dniach 20 stycznia – 25 lutego 2015 obył się kolejny plebiscyt na Płytę Roku organizowany przez nasz serwis www.chrzescijanskiegranie.pl. Przez głosowanie sms-owe fani mogli wybrać najlepszy krążek sceny chrześcijańskiej w roku 2014. W sumie na płyty zespołów biorących udział w zestawieniu wysłano ponad 2600 sms-ów. W poprzednim roku zwyciężyła Armia Dzieci z płytą „New Generation of Worship”

Zwycięska płyta „Mocni w Wierze” to pierwszy materiał długogrający olsztyńskiego zespołu, który w roku 2014 miał bardzo dobrą passę. Grająca muzykę uwielbieniową formacja zdobyła wiosną podczas Koncertu Debiuty 2014 tytuł Debiutu Roku – zarówno od jury, jak i od publiczności. Miała też okazję zaprezentować się podczas Targów Wydawców Katolickich w Warszawie.

Muzyka  „Mocnych w Wierze” to pełne radości, wiary uwielbienie Boga. O tym przekonał się podczas konkursu Debiuty 2014 – Marcin Jakimowicz z Gościa Niedzielnego –  „Jeśli dzisiaj po usłyszeniu wszystkich zespołów, które wystąpiły, moje serce byłoby skłonne do uwielbienia Boga, to Mocni w Wierze był zespołem, który poruszył moje serce”.

 

Zapraszamy do odwiedzenia profilu facebookowego zespołu i oczywiście kupienia zwycięskiego krążka >>>

 

Zestawienie wszystkich płyt znajdziecie na stronach www.chrzescijanskiegranie.pl

Może Ci się również spodoba