Czy może być coś dobrego z Nazaretu? Może! – nowa płyta „Przemiana”

Nazaret - Przemiana CD

Pierwsza płyta zespołu NAZARET już w sprzedaży! „Przemiana” to 11 melodyjnych piosenek będących połączeniem rocka i popu w pięknym wydaniu! Płytę kupicie już na www.chrzescijanskiegranie.pl. A tylko u nas promomix do posłuchania!

Wszystkie teksty piosenek, kompozycje i aranże są autorstwa zespołu. Muzyka, jaką tworzą, jest wypadkową tego, w czym najlepiej się czują. Jest jedną z form, która pozwala docierać z przesłaniem do młodych ludzi. Są rzeczy, które robi się z potrzeby serca, by mówić, śpiewać o tym, co dla nich ważne i o co warto walczyć.  Szcześcioro muzyków porusza się w muzyce sacro bardzo sprawnie i z polotem. Pop-rockowe, różnorodne piosenki trafią w gusta wielu osób. Już niedługo pierwsze teledyski z płyty.

 

Nazaret – Przemiana (CD) PROMOMIX: 

 


Nazaret - Przemiana CDTwórczość NAZARET zaliczana jest do nurtu SACRO i jest próbą łączenia różnych inspiracji i poszukiwania własnego stylu. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy sześcioro przyjaciół, którzy swoją fascynację przekładają na twórczość. Koncerty grupy są nie tyle formą prezentacji artystycznej, co ubraną w dźwięki modlitwą. Podobnie jest z płytą. Polecamy!

LISTA PIOSENEK:

1. Nie lękam się /3:32

2. Wiem komu wierzyć / 2:49

3. Być blisko Ciebie / 4:58

4. Chcemy żyć tylko z Tobą / 3:24

5. Chwal Pana / 3:43

6. Szukałeś mnie / 3:10

7. Zwalnia czas / 3:35

8. Bóg jest moją miłością / 4:31

9. Żyć na nowo / 4:18

10. Wiarę silną mam / 2:57

11. Jutra nie ma / 4:51

Nazaret - Przemiana

 

Może Ci się również spodoba