„Muode Koty” – premiera pierwszego teledysku! Hiob, Pax, Falamir, Knopek, Dj Anem [YouTube]

 

Jak już zapowiadaliśmy – dzisiaj o 21.00 w sieci pojawił się pierwszy teledysk Muodych Kotów pod zaskakującym tytułem „Muode Koty”. To nowa hip-hopowa formacja na scenie. Pod przewodnictwem Tomka „HIOBA” Karenko młodzi raperzy chcą wejść na szczyty list przebojów.

 

Więcej o nich dowiecie się z naszego wywiadu: Diamenty szlifowane w rytmie rapu – o nowej formacji „Muode koty” rozmawiamy z Hiobem.

„To niesamowite doświadczenie! Dla każdego z nas był to pierwszy raz! Cały dzień był wyjątkowy! Rozmowy w aucie, świadectwa, wspólne poznawanie. Potem 7 godzin przed kamerą i „zwiedzanie” Częstochowy. Tego dnia Pan Bóg miał dla nas więcej niespodzianek! Choćby spotkanie ks. Kuby Bartczaka- rapującego księdza i zaproszenie nas na scenę! Jak się okazało koncert „leciał” na żywo w Telewizji Trwam i Radio Maryja! Total! Dobrze że przez te 7 godzin nawijaliśmy przed kamerą te swoje zwrotki, dzięki temu znaliśmy je na pamięć i daliśmy radę! To wyjście na scenę było takim chrztem Muodych Kotów! Chłopaki nie występowali jeszcze przed tak wielką publicznością, a FALAMIR to chyba pierwszy raz rapował publicznie!” – mówił o kręceniu klipu Hiob (polecamy jego ostatnią płytę „33 kroki i 12/12”).

Teledysk został nakręcony w Częstochowie przez Grzegorza Juziaka i Łukasza Sośniaka znanych z audycji i serwisu Gospel Box. Gościnnie pojawia się też dobry duch całej ekipy – Łukasz Warzecha.

Muode koty - klip

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 2015/12/29

    […] singiel nazwany po prostu „Muode Koty”, ukazał się 23 czerwca 2015, a klip do niego nakręciła ekipa z […]