Muode Koty // O zespole

Koncert Debiuty 2016 - Muode Koty

 

ZAPROŚ MUODE KOTY NA KONCERT,SPOTKANIE:

Michał „PAX” Bukowski
+48 518 769 347

FACEBOOK:
www.facebook.com/muodekoty

KANAŁ YOUTUBE:

MUODE KOTY – YouTube

 

Muode Koty - teledysk

 

MUODE KOTY to świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko! Panie i Panowie! Przed Wami Muode Koty!

Zostali wybrani Debiutem Roku 2016 i przygotowują się do wydania debiutanckiej płyty (listopad 2016), a dzięki koncertom już niedługo trzeba będzie zmienić opis grupy. Pojawiają się na coraz większych scenach (Festiwal Gospel w Gniewie, Bądź jak Jezus w Mysłowicach oraz, a ludzie pytają „kiedy pierwszy krążek?”. Poznacie ich lepiej w naszym wywiadzie: Diamenty szlifowane w rytmie rapu

„Zdobycie tytułu Debiutu 2016 to dla nas ogromna szansa na „wybicie” się i rozpoczęcie wspaniałej przygody na większą skalę, jaką jest głoszenie Dobrej Nowiny przez muzykę! Niesamowite doświadczenie! Pierwszy raz Muode Koty stają na dużej scenie, w pełnym składzie, na ogromnej chrześcijańskiej imprezie, a w efekcie ich połowa publiczności pod sceną uwielbia Boga. I jednocześnie świetnie się bawi! Wow!” – mówi Michał PAX Bukowski.

Obecnie zespół tworzą:

Tomasz HIOB Karenko
Michał PAX Bukowski
Fabian FALAMIR Kural
Dominik KNOPEK Knop
Jakub ERDOIGREKBEIA Rosa
Lukasz DJ ANEM Gąszcz

 

 

 

badz_jak_Jezus 2016 fot Mateusz Stolarski (1) badz_jak_Jezus 2016 fot Mateusz Stolarski (3) badz_jak_Jezus 2016 fot Mateusz Stolarski (8) badz_jak_Jezus 2016 fot Mateusz Stolarski (10) badz_jak_Jezus 2016 fot Mateusz Stolarski (12)