Muzyczna Droga Krzyżowa z zespołem PANdamusic – zaproś ich do siebie!

Droga Krzyżowa - PANdamusicNa czas Wielkiego Postu lubelski zespół PANdamusic przygotował muzyczne nabożeństwa Drogi Krzyżowej – „Przez swój krzyż Pan dał nam zbawienie”. Jeszcze jest czas, by zaprosić ich do Waszej parafii czy wspólnoty.

 

Nabożeństwo „Przez swój krzyż Pan dał nam zbawienie” obejmuje szesnaście utworów autorstwa zespołu, ściśle powiązanych z tekstami rozważań do każdej stacji, których autorem jest ksiądz Adam Bab – proboszcz Parafii świętego Józefa w Lublinie. Całość jest bardzo zróżnicowana muzycznie. W utworach można usłyszeć lekkie, akustyczne brzmienia, jak i wyraźniejsze gitarowe riffy. Jednak to ciepły i charakterystyczny alt wokalistki PANdamusic jest sercem i znakiem rozpoznawczym tego muzycznego nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dodatkowym elementem, który ułatwia medytację treści płynących z rozważań i utworów są multimedialne obrazy.

 

Ta wyjątkowa Droga Krzyżowa może być udziałem Twojej parafii, wspólnoty, duszpasterstwa, czy też odbywać się w ramach szkolnych rekolekcji. – pisze zespół

 

Muzyczne nabożeństwo Droga Krzyżowa „Przez swój Krzyż pan dał nam zbawienie” trwa około 90 minut.

Debiutancką płytę zespołu pt. „Tam Tam” kupisz tutaj >>>

 

Zachęcamy do kontaktu z zespołem:

PANdamusic management:
Piotr Wojtowicz
tel.: + 48 600 938 056
e-mail: pandakoncerty@gmail.com

Może Ci się również spodoba