New Life’M – Pierwsza miłość (2010)

New Life'M - Pierwsza miłośćNEW LIFE M na płycie PIERWSZA MIŁOŚĆ (2010) zawarł to co najlepsze z pierwszych lat działalności zespołu. Daje nam to przekrój muzycznych możliwości zespołu, daje też okazję do posłuchania ponownie wokalu Mietka Szcześniaka i Ewy Urygi (EVAH)

Pierwsza miłość to tak naprawdę historia narodzenia się powołania New Life’m i opis niezwykłych okoliczności zawiązanych z początkową działalnością zespołu. O tej „pierwszej miłości” opowiadają przede wszystkim muzycy New Life’m, a są to żywe świadectwa rejestrowane w realiach tamtych czasów, zaczerpnięte z ówczesnych publikacji prasowych. Do książeczki „Pierwsza Miłość” dołączona została płyta CD z nagraniami New Life’m z lat 1992-1996. Jest to materiał „Stoisz u naszych drzwi” oraz „New Life’m na żywo”, który pierwotnie wydany był wyłącznie na kasatach magnetofonowych – wówczas najbardziej popularnym nośniku. Ponieważ od dawna te nagrania są niedostępne, a zainteresowanie fanów zespołu duże, stąd też pragnienie zespołu, aby ukazała się reedycja. Ponieważ chcieliśmy jednak przedstawić coś więcej niż tylko muzykę z tamtych lat, stąd pomysł książeczki, w której znajdują się archiwalne zdjęcia, dokumenty, zapiski, plakaty, a także wspomniane fragmenty artykułów obrazujące nie tylko fenomen pojawienia się i rozwoju zespołu New Life’m, ale też rodzącego się wówczas nowego zjawiska – muzyki chrześcijan w Polsce.

Na płycie wystąpili: Mietek Szcześniak, Ewa Uryga, Joachim Mencel, Marcin Pospieszalski, Piotr Jankowski, Robert Cudzich, Radek Kuliś.

Tę i inne płyty zespołu kupicie tutaj >>>

Spis utworów – Pierwsza miłość:

 1. To nasz Bóg, to nasz Pan
 2. Modlitwa o Ducha Świętego
 3. Miłością jest Jezus Pan
 4. Soon o very soon
 5. Beams of Heaven
 6. Tańczmy dla Króla Chwał
 7. Stoisz u naszych drzwi
 8. Kocham Cię Boże
 9. Abba Ojcze
 10. Stawka większa niż (live)
 11. Tańczmy dla Króla Chwał (live)
 12. Każdy wschód słońca (live)
 13. Stoisz u naszych drzwi (live)
 14. Soon o very soon (live)
 15. A ja w Panu (live)
 16. To nasz Bóg, to nasz Pan (live)
 17. Jesteś radością (live)

Może Ci się również spodoba