NON STOP CCM – konkurs dla debiutantów

non stop

 

W 2016 roku po raz drugi pragniemy zaprosić do udziału w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Non-stop CCM”, skierowanym do twórców muzyki chrześcijańskiej. – zapowiadają organizatorzy koncertu „Bądź jak Jezus”.

 

Zwycięski zespół / wykonawca zaprezentuje się u boku gwiazd koncertu Bądź jak Jezus (26 maja 2016) i otrzyma tytuł „Muzycznego Odkrycia Roku 2015 Współczesnej Muzyki Chrześcijan – CCM w Polsce”. Dodatkowo najlepsi wykonawcy wystąpią na Festiwalu Młodych podczas Światowych Dni Młodzieży 2016. – czytamy na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zgłoszenia zawierające: płytę demo (lub plik MP3) z min. 3 utworami, metrykę nagrań (wykonawca, autor muzyki i tekstu, aranżer, akompaniament), informacje o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi (e-mail, adres pocztowy, nr telefonu) należy przesłać mailowo: fundacja@badzjakjezus.pl lub na adres: Fundacja „Światło-Życie”,ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice z dopiskiem „NON-STOP CCM” do 5 kwietnia 2016 roku.

 

„Bądź jak Jezus!” to koncert ewangelizacyjny, który gromadzi chrześcijan z całej Polski. Po raz pierwszy odbył się w 2010 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem oraz ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem była 10 000 publiczność.

Celem Koncertu od początku jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. Chcemy pokazać nowe, dynamiczne i pełne zaangażowania chrześcijaństwo. Człowiek wierzący to nie archaicznie myślący konserwatysta, ale nowoczesny i racjonalny członek polskiego i europejskiego społeczeństwa, który nie boi się mówić, że Bóg istnieje, jest Stworzycielem i działa w świecie.

Szczególnymi adresatami naszego przedsięwzięcia są rodziny, chcemy, jednak, by Koncert był okazją do zatrzymania się i refleksji dla wszystkich ludzi zabieganych, pochłoniętych codzienną pracą, nie znajdujących czasu na refleksję i odpoczynek. Mamy nadzieję, że wspólne, radosne i twórcze przeżycie wolnego czasu otworzy nowe przestrzenie wzajemnej tolerancji i szacunku w rodzinach oraz szerszych relacjach społecznych.

W planach organizatorów Koncert „Bądź jak Jezus!” w przyszłości może i powinien objąć swoim zasięgiem całą Metropolię Górnośląską. Chcielibyśmy, by co roku odbywał się w innym mieście naszej aglomeracji, tak, by idea jedności i wspólnego działania, mogła rozprzestrzeniła się na cały nasz region.

 

Szczegóły: www. badzjakjezus.pl

Może Ci się również spodoba