Rymcerze feat. P.O.D – Więcej miłości [teledysk]

Klip „Więcej miłości” z gościnnym udziałem P.O.D! Klip Rymcerzy z gościnnym udziałem gwiazdy zza oceanu znajdzie się na krążku „Nie zmarnuj swojego życia” – premiera już 17 listopada 2017.

Na polskim rynku muzycznym to rzadkość. Mimo, że tak często polscy muzycy wzorują się na gwiazdach rynku amerykańskiego – takie kooperacje w nurcie CCM (muzyki chrześcijańskiej) są niecodzienne. Gwiazda numetalu, choć ma najlepsze lata za sobą – to wciąż nagrywają świetne płyty. P.O.D ma w swoim dorobku kilkanaście albumów i przebojów w tym: „Alive”, „Youth of the nation”, „Goodbye for now” czy też „Sleeping Awake”

Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności projektu o charakterze profilaktycznym pt. „Nie zmarnuj swojego życia”. Od 2013 roku Bęsiu i DjYonas (czyli RYMcerze) poruszyli serca 260 tys. młodych ludzi na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie.

Zobacz też: Rymcerze – Lazy Monster feat. ZEUS [teledysk]

Więcej miłości w USA i Polsce!

Polscy raperzy i legendarny zespół z gatunku nu metal to połączenie, które może zaskakiwać. „– Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, który prowadzimy z Dj Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk” – mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze.

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie „Nie zmarnuj swojego życia” pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista „The Voice of Poland” Mateusz Krautwurst oraz TaLLib. Album ukaże się 17 listopada w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Tracklista albumu „Nie zmarnuj swojego życia”:

01. Za wasze błędy

02. Lepsza niż ja

03. Życie to jest ring

04. Nie oni

05. Rozbitek (feat. Mateusz Krautwurst)

06. Więcej miłości (feat. P.O.D.)

07. Detox 08.

Nie pozwól im (feat. TaLLib)

09. Kształt serca (feat. Tau)

10. Nie zmarnuj swojego życia

11. Lazy Monster (feat. Zeus)

12. Mechanik życiorysów

13. Architekt (feat. TaLLib)

14. Nie wrócę

 

Wytwórnia: Antidotum Records

Dystrybucja: Step Dystrybucja

Rymcerze feat. P.O.D - Więcej miłości

Może Ci się również spodoba