Saint Joseph Band // O zespole

Saint Joseph Band
Saint Joseph Band

Saint Joseph Band

ZAPROŚ SAINT JOSEPH BAND NA KONCERT, SPOTKANIE:

PAWEŁ KANIA
+48 600 683 660

zespolsjb@gmail.com

FACEBOOK:

www.facebook.com/zespolSJB/

KANAŁ YOUTUBE:

youtube

SAINT JOSEPH BAND – BIO:

Saint Joseph Band to grupa mężczyzn z parafii Przemienienia Pańskiego w Libiążu  (to miasto bardziej znane jest w mediach w ostatnim czasie ponieważ tutaj mieszkała zamordowana w Boliwii Helena Kmieć ,która była wolontariuszką). Prywatnie są Ojcami i Mężami, górnikami, inżynierami, informatykami, managerami, prawnikami i muzykami.

19 marca 2018 zaczęli nagrywać płytę pt. „Przemienienie” z 10 utworami – która jest już gotowa. Znajduje się na niej pięć utworów, takich bardziej o uwielbieniu, ale jest też pięć które są bardziej przemyśleniami dorosłego mężczyzny, na temat jego roli w świecie i odniesieniu do Boga.

„Chcemy mówić o roli mężczyzny i kryzysie, a także pogubieniu w dzisiejszym świecie, oraz by muzyka dawała radość i niosła się dalej w świat.
Słucha jej się dobrze w samochodzie i w domu. Uspokaja i przenosi w wyciszenie i zadumę , nad sobą i światem.”

Zespół staje się coraz bardziej popularny – udziela wywiadów, koncertuje, ukazało się też kilka artykułów w prasie m.in. „Tak Rodzinie”,

Saint Joseph Band wywiad tak rodzinie

SAINT JOSEPH BAND – MUZYCZNIE:

Ich utwory grane są w kilkunastu stacjach radiowych w całej Polsce. Piosenki są obecne też na listach przebojów: Lista z Mocą (RDN Małopolska) oraz Muzyka do Nieba (Radio FARA).