Soudarion // O zespole

ZAPROŚ SOUDARION NA KONCERT, SPOTKANIE:

soudarionband@gmail.com

tel. 790 751 497 (Paweł Karliński)

 

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/soudarion

 

KANAŁ YOUTUBE:

Soudarion Polska

 

Soudarion – Debiut 2015 – nagroda jury.

Soudarion to muzyczna grupa założona przy śremskiej Farze przez ks. Marcina Lewandowskiego w 2009 roku. Soudarion gra w różnych zakątkach Polski, promuje przy tym przede wszystkim swego Stwórcę. Jak sami mówią: “Nie ma nic piękniejszego, jak chwalić Pana wspólnym śpiewem i modlitwą” i taka jest dewiza ich działania, aby radośnie chwalić, śpiewać, modlić się i tańczyć.

Soudarion to Chusta z Oviedo od IX wieku przechowywana w skarbca katedry jako najcenniejsza relikwia. Według tradycji otarto nią twarz Jezusa zaraz po Jego śmierci i zdjęciu z krzyża, a kiedy ciało zostało owinięte w całun i złożone w grobie, chustę położono na Jego twarzy.

Zespół Soudarion podpowiada, że:

“Ta Chusta była przede wszystkim pierwszym świadkiem Zmartwychwstania Jezusa, bardzo zależy nam, abyśmy swoją pracą i śpiewem byli właśnie takimi “pierwszymi świadkami” Zmartwychwstania”

Płyta Roku 2015: Soudarion - Tylko MiłośćW listopadzie 2015 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu pt. „Tylko Miłość” (kup teraz), która została w plebiscycie Chrześcijańskiego Grania wybrana Płytą Roku 2015! Polecamy!

 

 

Zapis występu zespołu podczas Koncertu Debiuty 2015 im. Moniki Brzozy znajdziecie w serwisie VOD Telewizji DOBRE MEDIA – www.dobremedia.org