Wielki Post 2015: stoper na www.chrzescijanskiegranie.pl

chrzescijanskie granie - logonet

 

Na zbliżający się Wielki Post 2015 Chrześcijańskie Granie przygotowuje podobnie jak w ubiegłym roku „Stoper Wielkopostny”. Rozważania na każdą niedzielę wielkiego postu napisze Karol Brejnak, który nie od dzisiaj współpracuje z Chrześcijańskim Graniem czy serwisem Kmdm.pl W tym roku Stoper będzie dotyczył rozważań tajemnic bolesnych różańca świętego.

 

 

Jak co roku zachęcamy do skorzystania z oferty na Wielki Post jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów. Wśród nich polecamy Drogę Krzyżową z zespołem El Camino, Pieśni Postne Antoniny Krzysztoń czy album Słońce nagle zgasło chóru Deus Meus. Są to najpiękniejsze pieśni, które pomogą nam przeżyć Wielki Post 2015 roku.

 

 

 

 

„Słońce nagle zgasło” – czyli wielkopostne pieśni liturgiczne śpiewane w czterogłosie. Większość z nich to tradycyjne melodie zharmonizowane przez Marcina Pospieszalskiego (m.in. „Jezu Chryste Panie miły”, „Wisi na krzyżu”, „Święty Boże”). Można usłyszeć także utwór Jana Sebastiana Bacha zaczerpnięty z „Pasji wg Św. Mateusza” („O głowo coś zraniona”) oraz pieśni współczesnych kompozytorów: Andre Gouzes’a („Stała Matka Boleściwa”, „Bóg tak ukochał świat”), Mariana Machury („Ozdobo nieba, ziemi i człowieka”) i Wojciecha Konikiewicza („Słońce nagle zgasło”- do słów Antoniny Krzysztoń).

 

Za: Wielki Post 2015 na www.chrzescijanskiegranie.pl

Może Ci się również spodoba