ZETAIGREKA – PRAWDA NAS WYZWOLI

zetaigreka - prawda was wyzwoliNa stronie www.chrzescijanskiegranie.pl pojawiła się płyta nowego na rynku muzyki chrześcijańskiej projektu ZETAIGREKA. Album „Prawda was wyzwoli” to 13 szczerych utworów o wierze i przemianie. Wydawnictwo stworzył  raper Jacek”ZETAIGREKA” Zajkowski z inicjatywy ewangelizacyjnej „wyrwani z niewoli”. Sklep Chrześcijańskie Granie jest jednym z patronów medialnych albumu.

 

Krążek  można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Zetaigreka o sobie:

Całe moje życie było przesiąkniete muzyką hip-hopową, która poprzez swe treści była jednym z czynników mojej destrukcji. Większość utworów, których słuchałem od małego dziecka była gloryfikacją rozwiązłości, przemocy i używania wszelkich specyfików odurzających. Szybko sam stałem się naśladowcą tych wzorców.

Po spotkaniu Jezusa, który mnie uwalnia z piekła nałogów i zniewoleń, odkrywam rzeczywistość, w której już nie muszę podążać za duchem tego świata.

Jakiś czas później poznaję Mateusza „Judokę”, z którym postanawiamy stworzyć odtrutkę w rytmie RAP, odtrutkę na otaczające nas kłamstwa, ukazując JEZUSA który jest Dogą, Prawdą i Życiem. Tak powstaje płyta pt. „Kamienie wolać będą” wydaną w 2012 r. Mateusz w tym samym roku podążając za głosem Pana wstępuje do zakonu franciszkanów, a ja po półrocznej przerwie wracam do pracy nad muzyką, w której chcę uwielbiać Miłosierdzie Boże, ukazywać naszą wiarę Katolicką z jej wartościami, miłość Ojczyzny i tematykę społeczną.

Może Ci się również spodoba