33 – Jezus Królem Chwały

Jezus Królem Chwały - 33Debiutancki album Zespołu 33 – Jezus Królem Chwały. Krążek składa się z autorskich kompozycji i tekstów inspirowanych fragmentami Pisma Świętego. Płyta utrzymana jest w przyjemnym dla ucha stylu, zawierającym elementy popu, jazzu i muzyki gospel. Dużą rolę odgrywają także odniesienia do muzyki wielbienia oraz klimatów praise i worship, dominujących we współczesnej muzyce chrześcijańskiej (CCM).

Materiał muzyczny stanowi przemyślaną całość zarówno pod względem kompozycji, wykonania, jak i produkcji muzycznej, nad którą czuwał uznany producent – Mirosław Stępień. Poszczególne utwory (m.in. „Jezus Królem chwały”, „Krzycz”) łatwo wpadając w ucho, stają się zaproszeniem do udziału we wspólnym wielbieniu Boga.

Powstały w 2007 roku Zespół 33 tworzą muzycy od lat zaangażowani w ważne inicjatywy chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce (m.in. Na Fali Wielbienia). Artyści „33” są dobrze znani publiczności z uczestnictwa w takich projektach jak TGD, Gospel Joy, Pinokio Brothers, Lumen czy Bogu Jedynemu Chwała (Poldek Twardowski).

Płyta została doceniona przez jury przyznające nagrody wydawców katolickich – otrzymała wyróżnienie FENIKSA 2014 w kategorii: muzyka chrześcijańska. Startowali też w Debiutach 2014.

Płytę kupicie w naszym SKLEPIE

 

SPIS UTWORÓW:

 1. Tylko w Bogu [Psalm 62]
 2. Twoja wola
 3. Szczęśliwy człowiek
 4. Do nieba bram
 5. Krzycz
 6. Dłoń
 7. Obok nas
 8. Tobie ufać
 9. Twoja obecność
 10. Hymn 33
 11. Jezus Królem chwały
 12. Bóg Miłosierny
 13. Modlitwa
 14. Jak dobrze wrócić do Ciebie

Może Ci się również spodoba